Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Czym dziś zajmuje się Paweł Staliński?
Karol Osiński
Karol Osiński 15.01.2021 22:34

Czym dziś zajmuje się Paweł Staliński?

gwiazda
fot. East News/Tricolors

Gwiazda 12. edycji programu Taniec z gwiazdami Paweł Staliński od dłuższego czasu znajduje się poza ściankami i czerwonymi dywanami, jednak w dalszym ciągu jest aktywny zawodowo. Udział w tanecznym show przyniósł mu wielką popularność. Czym zajmuje się dziś?

Paweł Staliński, to syn popularnej aktorki Doroty Stalińskiej. Jeszcze przed udziałem w Tańcu z gwiazdami znany był głównie jako jej latorośl. Gwiazda produkcji TVN zajęła drugie miejsce i od tamtej pory zaszczepiony jest miłością do tańca.

Paweł Staliński, gwiazda TVN

Prawdziwy rozbłysk kariery Pawła Stalińskiego miał miejsce w 2010 roku, gdy za namową producentów Tańca z gwiazdami wystąpił w parze z Izabelą Janachowską. Chociaż wielu skazywało go na szybką porażkę, to syn Doroty Stalińskiej złapał dryg do tańca i dotarł do samego finału, gdzie musiał uznać wyższość jedynie Monice Pyrek i Robertowi Rowińskiemu.

Po zakończonej edycji programu Paweł Staliński stał się prawdziwą gwiazdą i regularnie pojawiał się na salonach. Telewizja go pokochała. Należy wspomnieć, że przed udziałem w programie występował jako fotomodel. Od jakiegoś czasu jednak zniknął ze ścianek i nie pojawia się już na czerwonych dywanach.

Nie oznacza to, że całkowicie zrezygnował z życia publicznego. Bardzo chętnie korzysta z mediów społecznościowych i w dalszym ciągu nie rozstaje się z tańcem. Jakby tego było mało, jego życiową pasją stał się taniec towarzyski, który obecnie jest dla niego sposobem na życie.

Kilka lat temu postanowił rozpocząć treningi z Pauliną Janicką, z którą wystąpił w kilku turniejach tańca w kategorii profesjonalista i amator. Co więcej, przygotowują także nowożeńców do swojego pierwszego tańca na weselu, jednak w dobie pandemii COVID-19 muszą robić to online.

Relacje Pawła Stalińskiego z matką

Od samego początku kariery Pawła Stalińskiego w roli modela, bezustannie kibicuje mu i mocno wspiera jego mama Dorota Stalińska. Jest to aktorka znana m.in. z takich filmów jak Krzyk, czy Bez miłości. Sam niejednokrotnie przyznawał, że mama to dla niego ogromne oparcie.

O ojcu gwiazdora nie wiadomo w zasadzie nic. Nazwisko odziedziczył po matce, a Dorota Stalińska nigdy nie wypowiadała się w tej sprawie publicznie i nic nie zapowiada na to, by ta sytuacja się zmieniła. Sam Paweł Staliński przyznaje, że nie ma ojca.

Z kolei ojcem chrzestnym gwiazdy TVN jest popularny aktor Michał Bajor. Ciekawostką może być fakt, że Staliński nie został ochrzczony w Polsce. Jego mama postarała się, by było to naprawdę wyjątkowa chwila i ochrzciła swojego syna w… Watykanie.

Przypomnijmy, że ubiegłoroczną edycję Tańca z gwiazdami zwyciężyła Edyta Zając z Michałem Bartkiewiczem. Niedawno na jaw wyszło także oszustwo, do którego doszło w programie. O wszystkim dowiecie się >tutaj<.

Zobacz zdjęcie:

gwiazda

Paweł Staliński po zdobyciu drugiego miejsca w Tańcu z gwiazdami nie rozstaje się z tańcem.

Wraz z Pauliną Janicką przygotowują nowożeńców do swoich pierwszych tańców na weselach.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: plejada.pl