Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Grzegorz Skawiński w bardzo szczerym wywiadzie opowiedział o swojej przeszłości
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 15.05.2021 16:37

Grzegorz Skawiński w bardzo szczerym wywiadzie opowiedział o swojej przeszłości

Grzegorz Skawiński
Fot. Youtube.com/ Festival Group

Lider zespołu „Kombii” Grzegorz Skawiński zaskoczył fanów. W szczerym wywiadzie przyznał się do błędów popełnionych w młodości. Nikt nie spodziewał się podobnego wyznania.

Grzegorz Skawiński obecnie znajduje się w trudnej sytuacji finansowej. Wszystko przez pandemię koronawirusa. Muzyk jednak nie załamuje się i nie ma zamiaru narzekać.

Z czego żyje w trudnych czasach uwielbiany polski piosenkarz? Ma zyski z tantiem kompozytorskich oraz wynikających z praw autorskich.

Grzegorz Skawiński ujawnił całą prawdę

W szczerym wywiadzie dla „Vivy” muzyk przyznał się, że w młodości nieobce mu były używki. Z perspektywy czasu ocenia, że korzystanie z nich było błędem, dzisiaj potrafi się bez nich obyć.

– Jeśli chodzi o palenie, nigdy nie paliłem papierosów, marihuany też nie. Próbowałem, ale nie wszedłem w to, bo nie umiem się zaciągać. Mam to już za sobą, przetestowałem, wiem, o co chodzi, nie potrzebuję, nie uzależniłem się – wyznał Grzegorz Skawiński.

td_block_13 limit=”1″ post_ids=”306965″]

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Wokalista zaskoczył wszystkich również słowami dotyczącymi jego charakteru. Stwierdził, że ma taką naturę, iż nie uzależnia się od używek.

– Różnych rzeczy próbowałem w życiu. Wydaje mi się, że wszystko jest dla ludzi, tylko niektórzy gdzieś w to grzęzną. Ja mam taką naturę, która się nie uzależnia, jestem w stanie powiedzieć z dnia na dzień: Nie i koniec – powiedział Skawiński.

Artysta przyznał się także do tego, że w młodości nie potrafił bawić się bez alkoholu. Teraz po alkohol sięga jedynie sporadycznie, a jakiś czas temu zrobił sobie nawet trwający siedem miesięcy detoks.

– Czasami napiję się dla przyjemności, ale ostatnio siedem miesięcy przeżyłem bez kieliszka alkoholu. Zrobiłem sobie totalny detoks. A teraz pozwalam sobie na szklaneczkę whisky raz w tygodniu. Okazuje się, że alkohol nie jest konieczny, żeby się dobrze czuć, żeby się dobrze bawić. Kiedyś nie wyobrażałem sobie, że można się dobrze bawić bez alkoholu, bez whisky, bez wina czy czegokolwiek – stwierdził Grzegorz Skawiński.

Artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

źródło: Pomponik.pl

Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces