Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co myśli mężczyzna-ginekolog podczas badania pacjentki? Szczere wyznania lekarzy
Zuzanna Niedzielska
Zuzanna Niedzielska 02.08.2020 09:23

Co myśli mężczyzna-ginekolog podczas badania pacjentki? Szczere wyznania lekarzy

ginekolog
Fot.rawpixel.com

Ginekolog to zawód wyjątkowo mocno powiązany z intymnością. Przyjęło się tak, zwłaszcza kiedy to lekarz-mężczyzna przeprowadza badanie. Kilku ginekologów zdradziło, co tak naprawdę myślą, gdy pacjentka zasiada w fotelu. Tak szczerych odpowiedzi się nie spodziewałaś!

Wiele pań stresuje się przed wizytą u jakiegokolwiek lekarza, a już szczególnie kiedy ma być to wizyta u ginekologa. Skrępowanie sięga zenitu, kiedy konieczne badanie przeprowadzić musi… mężczyzna. Mimo że jest to specjalista, który swój zawód wykonuje profesjonalnie, to pozostaje pewna nutka wstydu. Czy jest to konieczne?

Ginekolog też człowiek

Na kobiecych forach często pojawia się pytanie o stosunek partnerów do wizyt kobiet u ginekologa. Trzeba w końcu zdjąć bieliznę, obnażyć się i pozwolić, aby obcy mężczyzna zbadał nasze narządy. Do tego dochodzi wstyd dotyczący naszego wyglądu, depilacji i strach przed negatywną diagnozą. Niektóre z pań wręcz czują dyskomfort przed ewentualnym podtekstem seksualnym badania…

Tymczasem profesjonalny ginekolog postrzega nas jako kolejnego pacjenta, wykonuje swój zawód profesjonalnie, rzetelnie i oczywiście obowiązuje go tajemnica zawodowa. Nie ocenia nas, tylko stan naszego zdrowia. Jednak nie możemy tego stwierdzić na pewno, bowiem nie czytamy w czyichś myślach. Aby rozwiać podobne wątpliwości, na anonimowym forum Whisper powstało inne badanie, dotyczące tego, co tak naprawdę myślą ginekolodzy – mężczyźni.

  1. Polacy pogrążają się w żałobie, niestety nie żyje. Smutną informację przekazał prezydent miasta
  2. Ministerstwo Zdrowia wydało ważny komunikat, dziś szczególny dzień. Każdy z nas powinien wiedzieć
  3. Jadwiga Kaczyńska miała poważne problemy z synami. Ujawniono mało znane fakty

Co myśli ginekolog podczas badania?

Ginekolog podczas badania wykonuje swoją misję. Panowie podzielili się na forum swoimi spostrzeżeniami i tym, co przechodzi przez ich myśli podczas codziennej pracy. Dodali nawet, jak zawód wpływa na ich życie osobiste.

Część mężczyzn przyznała się, że musi często kłamać na temat wykonywanego zawodu, ponieważ… boi się reakcji rozmówców, a zwłaszcza kobiet. Ludzie dziwnie to odbierają, a zdarza się, że potencjalne partnerki nie chcą się już z tego powodu spotykać. Żony ginekologów potrafią nawet być zazdrosne, że ich mężowe całe dnie oglądają inne kobiety.

Lekarze zdradzili jeszcze, że pacjentki zupełnie nie powinny obawiać się wizyty u mężczyzny ginekologa. To dla nich naprawdę nic nowego. Początkowo starają się rozluźnić atmosferę, aby kobieta nie była tak spięta. Ich marzeniem jest świadomość, że po wyjściu, pacjentka pomyśli, że nie było tak źle jak się obawiała.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ginekolog

Wizyta u ginekologa to dla kobiety stresujące przeżycie.

ginekolog

Zwłaszcza kiedy lekarzem okazuje się mężczyzna.

Tymczasem lekarze zapewniają, że nie ma się czego obawiać.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Rudi Schuberth narzeka na żenująco niską emeryturę. Wybudował 4 domy obok Łeby, wynajmuje turystom i sprzedaje swoje wyroby wędliniarskie
 2. Podsłuchali turystów nad Bałtykiem. W głowie się nie mieści, co mówili, wstyd
 3. Pakując walizki męża znalazła porażającą rzecz. Bez namysłu pojechała do szpitala, nie mogła uwierzyć
 4. Mały Staś zabrał głos. Chłopiec powiedział piękne słowa na temat Powstania Warszawskiego, cała Polska wzruszona
 5. Piotr Żyła opublikował oficjalne oświadczenie. Całą Polskę zamurowało
 6. Żarty się skończyły, Polacy już nie wejdą do sklepów i restauracji jak do tej pory. Ogłoszono radykalny komunikat
 7. Nawet 4 294,67 zł dodatku do emerytury. Każdy może go dostać, warunek jest tylko jeden
 8. Wiele osób pogrążyło się żałobie. Tragiczna śmierć 25-latki
 9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

źródło: papilot.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"