Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ginekolog: „Zdradzę wam największy sekret pacjentek. Zemdli was na samą myśl, ale taka jest prawda”
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 18.12.2020 18:00

Ginekolog: „Zdradzę wam największy sekret pacjentek. Zemdli was na samą myśl, ale taka jest prawda”

ginekolog
fot.unsplash.com/ Bermix Studio

Ginekolog postanowił podzielić się na forum swoimi doświadczeniami z lekarskiej, wieloletniej praktyki. Okazuje się, że kobiety w Polsce mają jeden sekret, z którym zazwyczaj przychodzą do lekarza. Zdradzę wam największy sekret pacjentek. Zemdli was na samą myśl, ale taka jest prawda – zaczyna obiecująco lekarz.

Ginekolog to często nie tylko lekarz, ale także powiernik kobiecych spraw. 45-latek postanowił na forum wyjawić, że kobiety nie zawsze są takimi damami, za jakie się uważają. I nie chodzi wcale o kwestię higieny.

Ginekolog szczerze o swoich pacjentkach

Lekarz przyznał otwarcie, że przez tyle lat swojej praktyki, zauważył punkt wspólny dla wielu Polek, niestety, niezbyt apetyczny. 45-latek jest załamany, że mimo postępu i upływającego czasu, kobiety wciąż robią ten sam błąd i nie umieją podjąć żadnej strategii:

Kobiety mają jeden ohydny problem. I nie mam tu na myśli braku higieny, choć to oczywiście także nagminnie obserwuje w swoim gabinecie. Przestałem już rozumieć, dlaczego moje pacjentki tak robią i chciałbym na to wpłynąć. Chodzi o wasze czasem bezczelne zachowanie, które najczęściej występuje w ohydnym zestawie.

Polki u ginekologa – przykra prawda

Lekarz przyznaje, że nie może uwierzyć, gdy patrzy na to, jak zachowuje się jego pacjentka:

Wiele, naprawdę wiele pacjentek przychodzi do ginekologa w przekonaniu, że pokazując mu swoje intymne okolice łamie wszelkie tabu. Wielokrotnie spotykałem się z tym że kobiety siadały na fotelu z impetem, pokazując mi zarośnięte (co utrudniało badanie), nieumyte miejsca intymne, jednocześnie nie stosując się do poleceń i mówiąc mi wręcz, co mam robić.

Potrafiły mieć prawdziwe zapalenia i infekcje i bagatelizować to miesiącami i oczekiwać, że wyleczę je jeszcze w tym samym dniu, bo mają wymarzoną randkę.

To jednak nie wszystko! Jak twierdzi mężczyzna, pacjentki żądają wręcz przepisania danych leków, bez skrupułów opisują swoje życie seksualne, co przecież z medycznym punktem widzenia, nie ma wiele wspólnego. Na koniec pozostawiają po sobie niemiłe wspomnienie i odruch wymiotny u lekarza.

Ginekolog to lekarz, a przedstawiciel tej profesji powinien być traktowany poważnie – zaznacza mężczyzna – nie rozumiem zachowań takich pacjentek, ponoć wizyta u ginekologa bardzo stresuje kobiety i lubią się do niej przygotować, zapewniam, że jednak, że nie wszystkie mają takie podejście.

Lekarz jest załamany tym, jak zachowują się pacjentki i liczy, że mówiąc o tym na głos, zawstydzi pewne siebie panie, które wizytę u ginekologa traktują półżartem, półserio.

Lekarze mają mnóstwo ciekawych historii do opowiedzenia. Powinni jednak cechować się wielką delikatnością, ponieważ nigdy nie wiadomo, z jakimi problemami zmagają się pacjentki. Zdarza się, że kobiety w połogu przeżywają istny koszmar.

Zobacz zdjęcia:

ginekolog

Lekarz narzeka, że pacjentki nie dbają o siebie, przychodzą z nieleczonymi infekcjami i nie widzą w swoich zaniedbaniach problemu.

ginekolog

Mężczyzna narzeka, ze kobiety zachowują się bezczelnie podczas wizyt.

ginekolog

Twierdzi, że kobiety czują się u ginekologa bardzo swobodnie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Tagi: ginekolog
Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"