Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gdzie mieszka Monika Olejnik? Dom dziennikarki ma niezwykłą historię
Katarzyna  Kowalska
Katarzyna Kowalska 22.02.2019 16:57

Gdzie mieszka Monika Olejnik? Dom dziennikarki ma niezwykłą historię

Gdzie mieszka Monika Olejnik
Fot. Kadr z programu „Kropka nad i”

Gdzie mieszka Monika Olejnik? Prowadząca programu Kropka nad i zamieszkuje kamienicę w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Wokół tego miejsca narosło jednak wiele dyskusji. Co było ich powodem? Dom dziennikarki ma niezwykłą historię!

Polska dziennikarka telewizyjna i radiowa jest jedną z bardziej znanych medialnych osobowości. Bezpośrednia, niezwykle elokwentna i dociekliwa porusza tematy, o których inni dziennikarze nieraz boją się wspominać. A jak wygląda jej życie prywatne? Gdzie znajduje się mieszkanie Moniki Olejnik?

Gdzie mieszka Monika Olejnik?

W 2015 roku gwiazda stacji TVN24 zdecydowała się na zakup apartamentu w jednej z warszawskich kamienic. Mieszkanie, które mieści się przy al. Szucha 16 ma dość ciekawą historię. Budynek powstał jeszcze przed wojną przez Oficerską Spółdzielnię Mieszkaniowo-Budowlaną.

To właśnie tam mieszkali pułkownicy i generałowie podlegli Józefowi Piłsudskiemu. W czasach PRL rezydował tam sam Władysław Gomułka! Od 1954 roku budynek przejął Skarb Państwa.

Obiekt sporów

Jak podaje program TVP Alarm, kamienica miała wcześniej należeć do Aliny D., matki Jakuba R. byłego wicedyrektora Biura Gospodarki Nieruchomości w ratuszu. We wspomnianym budynku mieściło się jego biuro. Na wymienionych osobach ciążyły poważne zarzuty związane z aferą reprywatyzacyjną.

Monika Olejnik: dom gwiazdy budzi kontrowersje

Na reakcję dziennikarki nie trzeba było długo czekać. Za pośrednictwem konta na Facebooku poinformowała wszystkich, że zakupiony przez nią apartament pochodzi z legalnego źródła:

– Wyjaśniam, że mieszkanie, w którym mieszkam, zostało kupione NA WOLNYM RYNKU zgodnie z prawem. To mieszkanie BEZ WAD PRAWNYCH kupione za pośrednictwem agencji nieruchomości…- wyjaśnia dziennikarka.

Zobacz zdjęcia:

Gdzie mieszka Monika Olejnik

Monika Olejnik to dziennikarka telewizyjna i radiowa.

Gdzie mieszka Monika Olejnik

Prowadząca programu „Kropka nad i” słynie ze swojej stanowczości i ciętego języka.

Gdzie mieszka Monika Olejnik

Dziennikarka współpracuje również z „Radiem Zet”, w którym często przeprowadza interesujące audycje.

Gdzie mieszka Monika Olejnik

Gwiazdę stacji TVN24 charakteryzuje również nietuzinkowe podejście do mody. Jej stylizacje przepełnione są kolorem i oryginalnymi wzorami.

Gdzie mieszka Monika Olejnik

Monika Olejnik zamieszkuje jedną z Warszawskich kamienic. Niestety, wokół miejsca zamieszkania narósł spór związany z aferą reprywatyzacyjną. Zainteresowana dementuje wszystkie plotki i zarzuty.

Zobacz też:

  1. Barbara Nowacka 5-10-15, to początek jej kariery. Archiwalne zdjęcia robią furorę!
  2. Gdzie mieszka Sylwia Grzeszczak? Wraz z Liberem bardzo chronią prywatności
  3. Kim jest żona Gołoty? Ta miłość trwa już prawie 30 lat, nie zawsze było łatwo

Źródła: naTemat.pl, youtube.com, instagram.com, wikipedia.org