Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gdzie mieszka Magdalena Ogórek? Wnętrze robi piorunujące wrażenie
Monika Jeleniak
Monika Jeleniak 08.02.2019 10:57

Gdzie mieszka Magdalena Ogórek? Wnętrze robi piorunujące wrażenie

Fot.: magdalena.ogorek/ Instagram

Gdzie mieszka Magdalena Ogórek? 39-letnia historyk i doktor nauk humanistycznych jest niezwykle interesującą osobą. Nic dziwnego, że jej wnętrze jest pełne dodatków, które świadczą o jej zamiłowaniu do zamierzchłych czasów. Wnętrze robi piorunujące wrażenie- widać, że dekorowanie prywatnej przestrzeni należy do jej pola zainteresowań. Przekonajmy się, co jedna z najpiękniejszych kobiet w polityce kryje w swoich półkach i szafkach!

Była kandydatka na urząd prezydenta Polski, obecnie prowadzi programy w TVP. Jako gospodyni W tyle wizji i Studio Polska ma dużo pracy, a najchętniej wypoczywa w swoim własnym domu. Też jesteście ciekawi, wśród jakich mebli i akcesoriów historyczka nabiera siły po pracy?

Balkon, półki z książkami i rattanowe meble – gdzie mieszka Magdalena Ogórek?

Magdalena Ogórek dba o wypoczynek po niewątpliwie ciężkiej pracy, jaką jest publicystyka w Telewizji Publicznej. Dlatego swoje mieszkanie urządziła w taki sposób, aby mogło one służyć przede wszystkim relaksowi. W wydaniu Magdaleny Ogórek oznacza to przede wszystkim dużo dobrej literatury, która ozdabia jej półki w salonie. Większość pozycji to oczywiście książki o tematyce historycznej, a literaturę skupuje również za granicą!

Gdzie mieszka Magdalena Ogórek? Jest to przytulne warszawskie mieszkanie, z dużym balkonem, na którym możemy znaleźć meble z rattanu. Zdjęcia w Internecie wskazują na nowoczesną zabudowę. Wcześniej wspomnianą lekturę z pewnością dobrze czyta się na takim obszernym metrażu, patrząc na upublicznione zdjęcia z tarasu na jej Instgaramie. Dodatkowo podłogę zdobi bujna roślinność, mogąca z powodzeniem zastąpić iglaki z ogródka.

Na co również warto zwrócić uwagę to sam dobór mebli w środku mieszkania– mowa tutaj o starym pianinie, drewnianych stołach czy drobnych antykach. Gwiazda również dba o to, by na stolikach znalazły się świeżo ścięte kwiaty, a sam ich kształt bardzo podkreśla romantycznie urządzone wnętrza!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Gdzie mieszka Magdalena Ogórek?

Gdzie mieszka Magdalena Ogórek? Jest to mieszkanie pełne książek o tematyce historycznej!

Gdzie mieszka Magdalena Ogórek?

Wygodne meble muszą pasować do ilości przeczytanych książek- wygodne z rattanu doskonale pasują do tej czynności.

Gdzie mieszka Magdalena Ogórek?

Instgaram Magdaleny Ogórek jest bardzo ciekawym źródłem inspiracji dla ludzi, którzy dopiero urządzają wnętrze.

Gdzie mieszka Magdalena Ogórek?

Gdzie mieszka Magdalena Ogórek? Półki uginające sie od książek, antyczne dodatki i kwiaty wskazują na bardzo kobiece mieszkanie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Piotr Bukowiecki to miłość Edyty Herbuś i były partner Doroty Gardias
  2. Mamą Ani Rusowicz była sławna piosenkarka. Zginęła, gdy Ania miała 7 lat
  3. Córka Agnieszki Chylińskiej odziedziczyła talent po mamie! Robi wrażenie [WIDEO]
  4. Za 3 miesiące życie aktorki „Ranczo” wywróci się do góry nogami. Zmieni się wszystko

źródła: nieruchomosci.interia.pl