Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gdzie mieszka Kinga Rusin? Luksusowy apartament gwiazdy zachwyca!
Monika Jeleniak
Monika Jeleniak 08.02.2019 19:20

Gdzie mieszka Kinga Rusin? Luksusowy apartament gwiazdy zachwyca!

gdzie mieszka Kinga Rusin
Fot.: Instagram

Gdzie mieszka Kinga Rusin? Ceniona gwiazda bardzo chętnie upublicznia swoje życie prywatne na łamach Instagrama- w tym, wnętrza swojego domu. Miejsce, w którym mieszka jest cichym przystankiem po pełnej przygód pracy, do którego z chęcią wraca. Luksusowy apartament gwiazdy zachwyca! Też jesteście ciekawi, jak urządziła się ceniona dziennikarka? Zajrzyjmy do jej czterech kątów!

Gwiazda TVN-u znana jest ze swojego wysublimowanego stylu i eleganckich stylizacji w Dzień Dobry TVN. Aranżacja jej wnętrz również nie mogła odbiegać od klasycznych rozwiązań! Apartament Rusin zachwyca idealnym doborem stonowanych kolorów i nienachalnymi dodatkami. Nie zapomniała jednak o elementach, które czynią dom przytulnym. Szczególnie że w jej miejscu zamieszkania pojawiają się córki, Pola i Iga! Gdzie mieszka Kinga Rusin?

Gdzie mieszka Kinga Rusin?

Znana prezenterka na miejsce swojego apartamentu wybrała sobie zaciszny Mokotów- dzielnica ta ma wiele zalet i jest rekomendowana przez wiele osób. Przede wszystkim ważna jest bliskość pracy – do programu w studio TVN w centrum, Rusin musi wstawać w porannych godzinach. Wybór mieszkania w nowym budownictwie to świetny pomysł, który można urządzić na wiele sposobów. Jakie faktury i materiały wybrała nasza bohaterka? Instagram gwiazdy przychodzi nam w tej kwestii z pomocą!

Gdzie mieszka Kinga Rusin? Jej mieszkanie jest nie tylko funkcjonalne, ale też bardzo gustownie urządzone. Ciemne drewniane podłogi w salonie tworzą świetny kontrast z białym półkami. Z kolei łazienka to już popisowy pokój w tym domu – wystarczy spojrzeć na wspaniały szary marmur, którym wyłożone są ściany i podłoga pomieszczenia. Nic dziwnego, że to właśnie tutaj Rusin wykonuje zdjęcia w swoich stylizacjach!

Do mieszkania przychodzą również córki prezenterki, a na co dzień mieszka w nim również pies Czarek – znany bywalec TVN-owskich korytarzy. Podczas tworzenia od podstaw wnętrz dziennikarka z pewnością myślała o funkcjonalnym domu dla każdego z nich!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

gdzie mieszka Kinga Rusin

Sławna dziennikarka ceni sobie klasyczne i wygodne rozwiązania. Jej mieszkanie na Mokotowie to prawdziwa oaza spokoju!

gdzie mieszka Kinga Rusin

Duże otwarte przestrzenie są przez prezenterkę bardzo lubiane.

gdzie mieszka Kinga Rusin

Gdzie mieszka Kinga Rusin? Apartament prezenterki jest piękny, a marmurowe podłogi w łazience to znak rozpoznawczy jej świetnego stylu.

gdzie mieszka Kinga Rusin

Córki Kingi Rusin z pewnością również są zachwycone niesamowitym gustem swojej mamy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Córka Ewy Gawryluk ma PRZERAŻAJĄCĄ pasję. Zostanie sławna?
  2. Joanna Brodzik wystąpi w M jak Miłość? Jest oświadczenie aktorki
  3. Edyta Górniak i Robert Janowski byli parą?! O ich relacji krążyły plotki
  4. Wielka bolączka Katarzyny Cichopek. „Aż ściska mnie w sercu”

źródła: chillizet.pl