Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gdzie mieszka Alicja Majewska? Gwiazda wyszła przed dom, spojrzała na płot i zamarła
Michał Fitz
Michał Fitz 07.02.2022 19:05

Gdzie mieszka Alicja Majewska? Gwiazda wyszła przed dom, spojrzała na płot i zamarła

naturalne maseczki do wlosow
Unsplash.com @spencerdavis

Alicja Majewska już od dawna jest niezwykle popularną piosenkarką, a w ostatnim czasie dała się widzom lepiej poznać dzięki uczestnictwu w programie The Voice Senior, którego była jurorką.

Jak się okazuje, na tyle zaskarbiła sobie sympatię fanów, że może liczyć na coś, co innym gwiazdom nawet się nie śniło.

Alicja Majewska ma fanów pod samym domem

Alicja Majewska już od jakiegoś czasu mieszka w swoim przytulnym domu na warszawskim Zaciszu. Choć jej dom specjalnie nie wyróżnia się z zewnątrz, fani dobrze wiedzą, który budynek do niej należy. Nie raz wykorzystują tę wiedzę, ale w bardzo szlachetnym celu.

Piosenkarka przyznała bowiem w rozmowie z serwisem Pomponik, że zdarza jej się otrzymywać powieszone na płocie upominki. Dawniej były to zwykle kwiaty i choć te też nadal się zdarzają, w trakcie pandemii jej wielbiciele wpadli na jeszcze kolejne pomysły. Alicja Majewska starała się nie opuszczać domu wtedy, kiedy nie było to konieczne, dlatego zmartwieni fani wieszali jej na płocie także jedzenie.

Mówi, że zdarzało jej się już otrzymywać zupki czy nawet specjalnie zapakowane w torbę naleśniki. Nieco żartując, zdradziła, że chętnie będzie je przyjmowała w dalszym ciągu, pod warunkiem, że będą z serem.

Alicja Majewska rozpoczęła swoją karierę w 1968 roku, kiedy to zadebiutowała na popularnym wówczas Festiwalu Piosenki Radzieckiej. Pierwszą płytę pod tytułem Bywają takie dni wydała dopiero 8 lat później. W międzyczasie była bowiem wokalistką zespołu Partita. Na przestrzeni całej swojej kariery wydała 16 albumów. Ostatni ujrzał światło dzienne w 2019 roku.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ludzie nie rozpoznają już Viki Gabor. Co się stało z wyglądem nastolatki?
  2. Miał zaledwie cztery miesiące. Andrzej Rybiński i jego bliscy przeżyli tragedię, mimo upływu lat wciąż boli
  3. Gruchnęły fatalne informacje dla Edyty Górniak. Co dalej z jej karierą?

Źródło: pomponik.pl