Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gdy Anna Lewandowska miała 12 lat Bogdan Stachurski porzucił jej mamę. Miała trudne dzieciństwo
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 30.11.2022 05:00

Gdy Anna Lewandowska miała 12 lat Bogdan Stachurski porzucił jej mamę. Miała trudne dzieciństwo

Anna Lewandowska
fot. Anna Lewandowska „Wielka Kulinarna Potyczka Mistrzów”, 2015/10/08, KAPiF

Anna Lewandowska obecnie jest jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu, jednak musiała zmierzyć się z wieloma przeszkodami, by osiągnąć sukces. W dzieciństwie wraz z bratem wychowywana była jedynie przez matkę.

Ojciec rodzeństwa, Bogdan Stachurski, odszedł od bliskich, gdy córka miała zaledwie 12 lat. W mediach rzadko wspomina okres dzieciństwa, jednak zawsze podkreśla więzi z mamą i bratem. To dzięki nim może cieszyć się obecnymi sukcesami.

Anna Lewandowska miała wsparcie w bliskich

Dla nastoletniej dziewczynki odejście ojca z domu było szokiem. Przez wiele lat nie potrafiła wybaczyć mężczyźnie podjętej decyzji. Dorastała ze świadomością trudu, jaki wkładała jej matka w wychowanie dwójki dzieci.

Nie mieliśmy z bratem najłatwiejszego dzieciństwa. Kiedy zostaliśmy sami, mamie trudno było utrzymać dom, mnie i brata. Mieszkaliśmy wtedy w Podkowie Leśnej, miałam 14 lat. Pieniędzy brakowało na wszystko. […] To był ciężki czas. I wtedy pomógł nam brat mamy — wspominała w jednym z wywiadów.

To dzięki bliskiej rodzinie matki Anna Lewandowska mogła spełniać swoje marzenia i dorastać bez strachu o przyszłość. Z perspektywy czasu docenia niełatwe doświadczenia, które ukształtowały w niej niezłomny charakter.

Anna Lewandowska nadal czuje ból z powodu ojca

Gdy na jej drodze pojawił się piłkarz i para postanowiła wziąć ślub, wśród gości zabrakło Bogdana Stachurskiego. W dalszych latach z ojcem spotkała się, gdy jej starsza córka była jeszcze malutka.

Małżeństwo chciało przedstawić Klarze dziadka, pomimo jego nieobecności w życiu Anny Lewandowskiej. Obecnie trenerka i dietetyczka może liczyć na wsparcie własnej matki oraz teściowej.

W mediach społecznościowych łatwo zauważyć, że kobiety mają ze sobą dobry kontakt. Dzięki poczuciu siły w bliskim gronie gwiazda jest w stanie dalej realizować pasje, które w przeszłości były jedynie marzeniem. Córką również chce przekazać taką wiarę we własne możliwości.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
    3. Doda skrytykowana przez internautów, przekroczyła granicę dobrego smaku? „Ciekawe, jak twój obecny będzie to znosił”

Źródło: Pudelek, Viva!