Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Fryzjer zrobił jej niewyobrażalną metamorfozę. Ciężko teraz poznać kobietę ze zdjęcia
Angelika Bielska
Angelika Bielska 13.09.2020 20:55

Fryzjer zrobił jej niewyobrażalną metamorfozę. Ciężko teraz poznać kobietę ze zdjęcia

fryzjer
fot. screen YouTube – MAKEOVERGUY

Często mówi się – to tylko włosy, dlatego latami nie odwiedzamy fryzjerskiego fotela, zaniedbując to, co dzieje się na naszej głowie. Tymczasem to aż włosy, które potrafią odmłodzić i nadać zupełnie nowego wyglądu – a poniższa historia jest tego najlepszym przykładem. Gdy zobaczysz tę metamorfozę, sama zechcesz się udać do fryzjera!

Fryzjer to specjalista, który jednym celnym pomysłem potrafi zdziałać na naszej głowie prawdziwe cuda! Tak też było tym razem. Niezadowolona ze swojego wyglądu kobieta, udała się do fryzjera, by ten zrobił coś z jej włosami. Specjalista nie tylko wyczarował nową fryzurę, ale także dodał kobiecie blasku i nadał zupełnie nowego wizerunku!

Fryzjer, który działa cuda

W swoim życiu fryzjerskiej metamorfozy zapragnęła także bohaterka dzisiejszego artykułu – Rita. Dotychczas miała długie, jednak mocno przesuszone i wyblakłe włosy. Fryzura zwyczajnie nie pasowała do kobiety – odbierała jej cały blask i przytłaczała. Konieczne były zmiany. A po te, udała się do specjalisty w tej dziedzinie.

Makeover Guy to bardzo znany fryzjer w Stanach Zjednoczonych – mistrz w swoim fachu. Za pośrednictwem swojego fryzjerskiego kanału na YouTube, zyskał ogromną popularność. Zasłynął ze spektakularnych metamorfoz. Obecnie przyciąga masę kobiet z całego świata. Co wyczarował na włosach Rity?

  1. Najgorsza wiadomość w niedzielę rano. Media właśnie przekazały, nie żyje
  2. „W Kontrze” chwalono obrazy na wizji, których nie było widać. Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz znów odpłynęli?

Fryzjer dał popis swoich możliwości

Włosy Rity zostały mocno skrócone – nie ma co ukrywać, że do dojrzałych kobiet lepiej pasują krótkie fryzury. Nadają lekkości, a poza tym są łatwiejsze w pielęgnacji i codziennej stylizacji.

Po metamorfozie prosto spod nożyczek stylisty, włosy Rity wreszcie nabrały kształtu… i koloru! Nowy wizerunek odjął jej lat, natomiast dodał kobiecości. Zresztą, sami zobaczcie, co tu się zadziało! Fryzjer wszystko uwiecznił na swoim kanale.

ZOBACZ ZDJĘCIA i FILM:

Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji