Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Fryzjer wyjawił najgorsze momenty swojej pracy. Utkwił mu w głowie szczególnie jeden przypadek
Marta Kulik
Marta Kulik 07.09.2020 10:20

Fryzjer wyjawił najgorsze momenty swojej pracy. Utkwił mu w głowie szczególnie jeden przypadek

fryzjer
Fot.pexels.com

Fryzjer przeżył szok, gdy klient usiadł na fotelu: Omal nie zwymiotowałem. Na skórze głowy znajdowało się coś zielonego — cytuje portal popularne.pl. Horroru, który przeżył mężczyzna, można było z łatwością uniknąć. Jak dbać o włosy, by nie przyprawić fryzjera o zawał?

Wielu z nas nie przepada za dotykaniem cudzych włosów. Zwykle decydujemy się na to tylko w stosunku do najbliższych. Fryzjer, ze względu na swój zawód, każdego dnia musi mieć kontakt z wieloma obcymi osobami. Niestety, wiele z nich nie dba właściwie o higienę.

Fryzjer: szokujące wyznanie

To, co spotkało pewnego fryzjera, nigdy nie powinno się wydarzyć. Wyznanie, na które zdobył się anonimowo, sprawia, że może zrobić się słabo. Klient, który usiadł na jego fotelu, na zawsze zostanie w jego pamięci, a wraz z nim, ta obrzydliwa historia.

– Kiedyś odwiedził mnie młody chłopak, który miał dredy. Chciał je ściąć. Gdy przystąpiłem do pracy, po rozsunięciu poszczególnych dredów omal nie zwymiotowałem. Na skórze jego głowy znajdowało się coś zielonego. Okazało się, że nie mył głowy od 3 lat. Naprawdę. To była gruba warstwa ropy — cytuje portal popularne.pl.

Klient nawet nie zauważył paskudnej infekcji, która rozwinęła się na jego głowie! Reakcje fryzjera nie powinna dziwić. Co zrobił? Stanowczo odmówił wykonania usługi i odesłał klienta do lekarza.

  1. Iza: ”Od lat sprzątam u bogaczy, zdradzę wam ich największy sekret. Wszyscy robią rzecz, która wywołuje u mnie mdłości”
  2. Gwiazda programu „Koło Fortuny” stała się ofiarą kpin. W końcu nie wytrzymała

Jak dbać o skórę głowy?

O skórę głowy należy dbać regularnie, to podstawowa zasada. Nie można pozwolić sobie na brak higieny. Aby odpowiednio zająć się zarówno skórą, jak i włosami, należy się im dokładnie przyjrzeć i dobrać odpowiednią pielęgnację. Skóra sucha, tłusta, z łupieżem wymagają innych kosmetyków. Różnych specyfików wymagają też włosy proste i kręcone.

Aby jednak zacząć od podstawowej pielęgnacji, warto zaopatrzyć się w dobrej jakości grzebień lub szczotkę i co najmniej dwa szampony. Jeden delikatny, na co dzień i jeden mocniejszy, którym oczyścimy skórę na przykład raz w tygodniu. Jeśli zależy nam na bujnej fryzurze, możemy kupić wcierki, które pobudzą wzrost włosów. Odpowiednie odżywki i oleje stosowane po myciu sprawią, że włosy będą wyglądały i pachniały lepiej.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

fryzjer

Udając się do fryzjera, tak jak każdego innego dnia należy pamiętać o higienie.

fryzjer

Fryzjerzy potrafią godzinami opowiadać o klientach, którzy nie dostosowali się do tej zasady.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zagraniczne media obiegła wiadomość o tragedii. Potwierdzono śmierć, oczy tysięcy osób zwróciły się w stronę rezydencji Kate i Williama
  2. Górale z Zakopanego nie mieli litości. Ostro o Polakach: „tylko chińską zupkę, chleb, pasztety, płatki”
  3. Anna Kalczyńska schudła 10 kg i zupełnie zmieniła fryzurę. Co za metamorfoza, wygląda obłędnie
  4. Rafał i Gabriel przetrwali milczenie i ujawnili prawdę o odejściu z „Królowych życia”. Widzowie będą załamani
  5. Emilia Komarnicka jest w ciąży. Gwiazdorska para ”Na dobre i na złe” nie posiada się ze szczęścia
  6. Masowo popełniamy 5 błędów w pieczeniu ciast, dlatego nie wychodzą albo pojawia się zakalec. Każdy z nas zrobił choć jedną rzecz z listy

Źródło: popularne.pl

Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego