Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Francuzi nie mogli oderwać wzroku! Tak Monika Olejnik biegła przez oblegane miejsca w Paryżu
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 11.06.2023 15:28

Francuzi nie mogli oderwać wzroku! Tak Monika Olejnik biegła przez oblegane miejsca w Paryżu

Monika Olejnik
fot. KAPiF, Instagram/monikaolejnik_official

Monika Olejnik jest obecnie najbardziej kojarzona z programem „Kropka nad i”, ale dziennikarka przez lata wyrobiła sobie szeroką rozpoznawalność wśród telewidzów. Gwiazda dziś ma 66 lat, a mimo to nadal prezentuje się świetnie. Nie bez znaczenia pozostaje tutaj aktywność fizyczna. 

Jak się okazuje, nawet pobyt poza granicami kraju nie przeszkodził jej w dziennej dawce ruchu.

Monika Olejnik podzieliła się zdjęciami z Paryża

Monika Olejnik na swoim instagramowym profilu podzieliła się zdjęciami z wycieczki do Paryża. Widać na nich dziennikarkę, która w sportowym stroju rozciąga się, a później biega przy wieży Eiffla oraz ulicami Paryża. W komentarzu do zdjęcia dziennikarka wspomniała o zwycięstwie Igi Świątek.

– Sukcesy Igi @iga.swiatek inspirują. Poranny #trening w #Paris Po takim finale, po takich emocjach, aż chce się biegać. #sport, #kultura, #aktywność dają nam #wolność – napisała w poście.

Gorzki komentarz pod zdjęciem Eli Romanowskiej. Fan nie wytrzymał

Monika Olejnik biega po Paryżu. Fani zachwyceni

Pod postem dziennikarki nie brak komentarzy zachwyconych fanów

– Podziwiam Panią za bieganie!! Miłej niedzieli!

– Jak dobrze widzieć taką dobrą energię! Bardzo lubię.

– Piękne okolice na trening pozdrawiam.

– Jak bym zrobiła taki skłon to pewnie by mi dysk wyskoczył. P. Moniko energia jest zaraźliwa, lecę pomachać nożkami trochę. Pozdrawiam ogromnie. Inspiracjo do działania – czytamy w komentarzach.

Monika Olejnik kocha sport

To nie pierwszy raz, gdy Monika Olejnik chwali się aktywnością fizyczną na swoim profilu na Instagramie. Niedawno prowadzącą program „Kropka nad i” podzieliła się zdjęciami ze swojego treningu w jednym z parków. 

Monika Olejnik jest także dużą fanką Igi Świątek i innych sportowców, którzy dumnie reprezentują Polskę na arenie międzynarodowej. W jednym ze swoim postów wymieniła obok tenisistki Magdę Linette, Magdalenę Fręch, Huberta Hurkacza, Adriana Meronka i Roberta Lewandowskiego.

Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów