Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Fotek córki Piotra Gąsowskiego jest pełno, mało kto wie jak wygląda jego syn. Mamy zdjęcie
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 27.08.2022 22:25

Fotek córki Piotra Gąsowskiego jest pełno, mało kto wie jak wygląda jego syn. Mamy zdjęcie

fot. TRICOLORS/East News

Piotr Gąsowski jest ojcem dwójki dzieci – syna o imieniu Jakub i córki Julii. Jak się okazuje, starsze z potomstwa obrało już swoją drogę w życiu i postanowiło pójść w ślady ojca. Ich wspólne zdjęcie ukazało się w sieci. Jest to rzadko spotykany widok, bowiem częściej przez media społecznościowe przewijają się zdjęcia córki artysty. Szczególnie chętnie wrzuca je Anna Głogowska, mama nastolatki.

Nie jest niczym nadzwyczajnym, że dzieci sławnych rodziców podejmują decyzje o wejściu do świata show-biznesu. Kuba Gąsowski skończył Akademię Teatralną i pnie się po szczeblach kariery aktorskiej. Warto już teraz dowiedzieć się jak mężczyzna wygląda, zanim stanie się pełnoprawną gwiazdą telewizji.

Jak wygląda syn Piotra Gąsowskiego?

Piotr Gąsowski w swoim życiu osiągnął niejedno. Był aktorem, artystą kabaretowym, a także prezenterem telewizyjnym. Dziś większość Polaków kojarzy go z show „Twoja Twarz brzmi Znajomo”, a także z serialem „Mecenas Porada”. To w drugiej ze wspomnianych produkcji niedawno pojawił się jego syn, Kuba.

– Dzisiaj jest dla mnie dzień szczególny. Myślę, że dla mojego syna Kuby również. Otóż po raz pierwszy pracujemy razem na planie serialu. Po raz pierwszy w naszych życiach pracujemy, w ogóle, razem! – czytamy pod zdjęciem opublikowanym przez Piotra Gąsowskiego.

Patrząc na wspólną fotografię Gąsowskich, można zauważyć między nimi pewne podobieństwo. Z drugiej strony gęste włosy Jakuba są dość mylące. W przeciwieństwie do niego Piotr Gąsowski od lat kojarzony jest ze swoją z łysiną.

Jakub Gąsowski idzie w ślady ojca

Kuba jest dzieckiem z pierwszego związku Gąsowskiego z Hanną Śleszyńską. Urodził się w 1995, a w 2020 r. ukończył studia na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej w Warszawie. Co jakiś czas pojawia się w telewizji i występuje w większych produkcjach filmowych. Można go było zobaczyć m.in. w „Na wspólnej”, „Na dobre i na złe” czy „Belfrze”.

Warto dodać, że Piotr Gąsowski jest także dumnym ojcem 15-letniej Julii. Mamą dziewczyny jest Anna Głogowska, która poznała przyszłego partnera podczas „Tańca z gwiazdami”. Chociaż dwójka nie jest już razem, to utrzymuje pozytywne relacje. Sam Piotr Gąsowski nie ukrywa, że jego dzieci stanowią dla niego priorytet.

– Moja miłość do Julki, do dzieci, jest miłością zwierzęcą. Zrobię dla nich wszystko. I zabiję każdego, kto zechce je skrzywdzić. Jestem rodzicem zakręconym – mówił w wywiadzie z „Vivą”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Jakub Gąsowski (@kuba_gasowski)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Twoja twarz brzmi znajomo”. Ujawniono pierwszego uczestnika 17. edycji. Potężne zaskoczenie
  2. Danuta Szaflarska nigdy nie wylewała za kołnierz. Aż trudno uwierzyć, z czym ją pochowano
  3. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wciąż nie podzielili majątku. Chodzi o miliony złotych

Źródło: teleshow.wp.pl