Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Filip Chajzer z partnerką niewpuszczeni do samolotu. Przykry powód
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 11.02.2023 21:31

Filip Chajzer z partnerką niewpuszczeni do samolotu. Przykry powód

None
fot. facebook.com/ChajzerFilip

W środę - 8 lutego Filip Chajzer nie stawił się się na konferencji prasowej programu “Dzień Dobry TVN”. Wszystko z powodu jego planowanej wycieczki do Stanów Zjednoczonych. Plan jednak spalił na panewce. 

Chajzer miał udać się do Miami. Niestety nie mógł zrealizować swojego planu. W życiu prezentera wiele się dzieje. Jakiś czas temu miał wypadek, w którym rozciął sobie nogę. 

Filip Chajzer nie poleciał do USA

Pomimo tego, że Chajzer wraz z partnerką mieli bilety w klasie biznes, nie wsiedli do samolotu. Nie dopełnili oni wszystkich formalności związanych z wylotem do Stanów Zjednoczonych.

Na swoim Instagramowym profilu Chajzer umieścił post, w którym wyjaśnia co zadziało się na lotnisku. Pomimo problemów prezenter podszedł do wszystkiego humorystycznie. 

"Co tu się dzieje?" Przerażony klient pokazał, jak wygląda Biedronka Outlet. Jest ich w Polsce tylko kilka

Filip Chajzer - post na Instagramie

Filip pisze w nim: “Podróże kształcą — ESTA, brzmi jak ESSA, ale jak za późno Ci ją wyrobią to nie lecisz do USA 🙂 i nie jest ESSA ☺️”. ESTA jest wnioskiem, który umożliwia podróżowanie do USA bez wizy.

“ESSA” to z kolei młodzieżowe słowo roku. Oznacza, że wszystko jest w porządku. Tak więc w poście w social mediach Chajzer użył ciekawej gry słów.

Filip Chazjer - działalność

Chajzer to jeden z najpopularniejszych dziennikarzy i prezenterów w naszym kraju. Wraz z Małgorzatą Ohme od 2019 roku prowadzi program “Dzień Dobry TVN”. 

W związku z tym duetem było sporo wątpliwości, jednak po kilku latach wspólnych występów można z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że oboje dobrze się odnajdują w swojej roli.

Powiązane
Krzysztof Ibisz, Paweł Domagała
Poznajesz uśmiechy tych celebrytów? Nawet ich żony będą miały problem