Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > FIlip Chajzer wyznaje: "Zakochałem się. Nie w dziewczynie". W sieci wielkie poruszenie
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 01.07.2023 14:19

FIlip Chajzer wyznaje: "Zakochałem się. Nie w dziewczynie". W sieci wielkie poruszenie

Filip Chajzer zakochał się "nie w dziewczynie".
Filip Chajzer zakochał się "nie w dziewczynie". Fot. KAPiF

Filip Chajzer w ostatnich tygodniach zmagał się z problemami zdrowotnymi, przez które zniknął z anteny “Dzień dobry TVN”. Zgrało się w to czasie z falą zwolnień w tym programie i pojawiło się wiele teorii i pytań, czy stacja pożegnała się także z prezenterem. Zaprzeczył on jednak tym pogłoskom, ale przyznał, że zakłada inny biznes. Niedawno w mediach społecznościowych zaprezentował fanom swoją nową miłość.

Filip Chajzer ma nową miłość

Historia związków Filipa Chajzera jest burzliwa, na co sam zresztą zwrócił uwagę w najnowszym wpisie na Instagramie.

- Zakochałem się. Nie w dziewczynie. W związki nigdy mi nie szło i zresztą znowu nie wyszło, ale to nie jest post negatywny, wręcz przeciwnie - zaczął prezenter.

Przyznał, że chodzi mu o golfa i do wpisu dołączył filmik ukazujący jego początki w tym sporcie. Podkreślił, że w opinii ludu jest to sport dla bogatych dziadków, ale on zaprzecza temu stereotypowi.

Aktorka znana z "M jak miłość" nie żyje już od tygodnia. Do mediów dopiero teraz dotarły informacje o śmierci Krystyny Froelich-Przybylskiej

Filip Chajzer zakochał się w golfie

W dalszej części wpisu Filip Chajzer tłumaczy, że golf daje mu kilkugodzinną ucieczkę od codzienności.

- Te dziurki i ta piłka to pretekst. Właśnie, żeby wyłączyć się na 5 godzin z codziennego stresu i utartych schematów. Żeby przenieść się do zielonej trawiastej bajki (nie mylić z THC) i być w kontakcie z naturą - napisał prezenter.

Podkreślił, że ten sport niesie dla niego sztukę odpuszczania. W opinii dziennikarza, aby wygrać w tym sporcie, należy się wyluzować i golf przyszedł do niego w odpowiednim momencie jego życia.

Fani komentują nową miłość Filipa Chajzera

Pod wpisem Filipa Chajzera pojawiło się wiele komentarzy od internautów.

- Też planuje tę „miłość”, miejsce, gdzie ćwiczysz mam tak blisko, że żal nie spróbować - napisał zachęcony fan.

- To taka forma terapii i to bardzo duży krok do przodu, odnaleźć tę siłę w sobie… i “to coś” - pochwaliła prezentera internautka.

- Dziękuje za ten wpis, teraz rozumiem, dlaczego mój przyjaciel wraca taki szczęśliwy z pola golfowego - zaznaczył mężczyzna.

Co ciekawe, po słowach wstępu Filipa Chajzera, o tym, że kolejny związek mu nie wyszedł, w komentarzach pojawiło się wiele wpisów od pań, mówiących, że także są singielkami.

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania