Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Filip Chajzer na wizji DDTVN pokazał środkowy palec rozmówcy, który z niego zakpił
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 05.11.2022 11:19

Filip Chajzer na wizji DDTVN pokazał środkowy palec rozmówcy, który z niego zakpił

Filip Chajzer
fot. kadr z programu „Dzień Dobry TVN”

Skandaliczna scena na planie „Dzień dobry TVN”. Filip Chajzer nie mógł się pohamować, kiedy usłyszał drobną kpinę pod swoim adresem. W odpowiedzi „uraczył” rozmówcę środkowym palcem. Kamera uchwyciła niecenzuralny gest, poszło na żywo.

Każdy wie, że programy na żywo to siedlisko wpadek i różnego rodzaju nieprzewidzianych sytuacji. Tym razem jednak, zdaniem widzów, Filip Chajzer zdecydowanie przegiął. Podczas szybkiej wymiany zdań rozmówca pozwolił sobie na drobną uszczypliwość w stronę gospodarza. Takiej „odpowiedzi” się nie spodziewaliśmy.

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme w ogniu komentarzy. Wszystko przez jedną rozmowę

Aż do tej pory wydawało się, że Filip Chajzer i Małgorzata Ohme stanowią dość zgraną parę pośród duetów z „Dzień dobry TVN”. Jednak niedzielna rozmowa z Mateuszem Hładkim mogła rzucić na parę kompletnie nowe światło. Gospodarze wzięli udział w tzw. „Krótkiej piłce”, czyli serii szybkich pytań, na które musieli odpowiadać bez namysłu.

Pytania dotyczyły ich preferencji, wzajemnej znajomości i kulis życia prywatnego. Zaczęło się dość zgodnie, jednak dla niepokornego prezentera rozmowa ta okazała się doskonałą okazją do niewybrednych żartów. W połowie zadania mogliśmy zauważyć, że ekranowa para toczy już ze sobą regularny bój na słowa, a dziennikarka, choć starała się zachować kamienną twarz, wprost ciskała z oczu gromy.

– Przecież oni się ewidentnie nie znoszą – komentowali zaskoczeni fani.

Kamera to uchwyciła. Filip Chajzer pokazał rozmówcy niecenzuralny gest

Tego jednak nikt nie był w stanie przewidzieć. W pewnym momencie wydawało się, że Filip Chajzer rozluźnił się aż za bardzo. Hładki zadał ostatnie pytanie — prezenterzy mieli wskazać, czym zajęliby się, gdyby nie telewizja. Wówczas prowadzący bez wahania odparł, że projektowaniem wnętrz.

Dobrze, że nie ubrań – rzucił rozmówca, nawiązując do ostrej kpiny Ohme sprzed kilku chwil.

Gdyby kadr przełączył się sekundę później, nigdy byśmy tego nie dojrzeli. W tym momencie jednak kamera pokazała Filipa, który z cierpkim wyrazem twarzy pokazał koledze środkowy palec. Zważywszy na to, że rozstrzał wiekowy wśród widzów jest naprawdę szeroki, ta trwająca ułamek chwili scenka wywołała niemałe poruszenie.

Ten pan i jego [gest] na antenie to było dno.

O, pan Chajzer tym razem dwa palce wystawił. Na wizji był jeden… Żenujący poziom niestety.

– Za te pieniądze można na pewno znaleźć kogoś „ciekawszego” do prowadzenia programów […] program na żywo plus ciężkie życiowe osobiste problemy, wszystko do kupy dało nam w efekcie tę jedną zbędną „wyluzowaną” akcję… – krytykowali fani.

W wersji, która wylądowała na stronie znacznie przedłużono rzut obiektywu na sylwetkę Mateusza. Jednak to, co poszło w eter z pewnością nie przysporzyło Filipowi Chajzerowi sympatii.

Filip Chajzer
Filip Chajzer
Filip Chajzer
Filip Chajzer
Filip Chajzer
Filip Chajzer

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła
  3. Żona Rutkowskiego i znicze warte kilka tysięcy wywołały falę śmiechu w sieci. Nagranie z jej udziałem zostało przerobione