Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Fascynująca historia. Znana dziennikarka Polsatu WYGRAŁA WALKĘ Z RAKIEM
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 06.03.2018 15:40

Fascynująca historia. Znana dziennikarka Polsatu WYGRAŁA WALKĘ Z RAKIEM

polsat
fot. instagram.com @goszczi

Joanna Górska to znana dziennikarka Polsatu. Kobieta przez wiele miesięcy pokazywała w sieci swoją walkę z chorobą nowotworową. Swoją rozpoznawalność postanowiła wykorzystać w dobrym celu. Nie dość, że zachęcała do regularnych badań, to jeszcze wspierała i dawała siłę, innym chorym na raka. 

To świetna wiadomość, dla wszystkich fanów Joanny Górskiej. Na swoim profilu na Facebooku umieściła post, w którym informuje swoich obserwatorów, że wygrała walkę z nowotworem! 

ZOBACZ TEŻ: Kim Kardashian smaruje twarz maścią do dupy. „Śmierdzi, ale działa”

Wygrała walkę z rakiem 

Dziennikarka zacytowała na swoim Facebooku słowa lekarza:

– Pani Joanno, jest całkowita odpowiedź na chemioterapię, wszystkie wycięte tkanki czyste, bez komórek nowotworowych.na takie słowa lekarza czekaliśmy z Robert Szulc od miesięcy.

– Przeciwnik, chyba już teraz można napisać, BYŁ bardzo silny – trójujemny, hormononiezależny, agresywny 95%.

Górska opisała moment, w którym dowiedziała się o chorobie i jak czuje się teraz:

– Zaczęło się 20 lipca. Było ciężko, momentami bardzo… Wierzyłam jednak, że mam duże szanse. Dlaczego? Bo kiedy dziada wyczułam, nie czekałam, zrobiłam badania. Na pierwszym USG guz miał 7 milimetrów, na mammografii, kilkanaście dni później 11, a na pierwszej chemii (31 sierpnia, po czterech tygodniach od diagnozy) zdążył urosnąć do 26 milimetrów… ale nie doszedł do węzłów chłonnych. (…) Powoli zaczynam drugie życie. Czekam na dzień, w którym nic, ale to absolutnie nic nie będzie mnie boleć. Jeszcze rehabilitacja, wygojenie rany, radioterapia „na wszelki wypadek” … i … koniec leczenia. Liczę, że powtórki nie będzie.

ZOBACZ TEŻ: Ta kobieta STAŁA SIĘ SMOKIEM. Wydała fortunę na operacje

źródło: pudelek.pl