Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pamiętacie Ewę Sonnet? Gwiazda, która zasłynęła swoimi kształtami w ogóle się nie starzeje
Karol Osiński
Karol Osiński 06.02.2021 18:13

Pamiętacie Ewę Sonnet? Gwiazda, która zasłynęła swoimi kształtami w ogóle się nie starzeje

Ewa Sonnet
fot. TRICOLORS/East News

Niegdyś bardzo popularna Ewa Sonnet wygląda, jakby czas zatrzymał się dla niej w miejscu. Gwiazda, która zasłynęła dzięki swojemu wielkiemu przebojowi pt. … i RNB utrzymuje niezwykle zgrabną i młodzieńczą sylwetkę. Uznała to za bardzo dobry sposób na życie, dlatego do dziś pozostaje w błysku fleszy, pozując do zdjęć, którymi zachwycają się przede wszystkim mężczyźni.

37-letnia dziś Ewa Sonnet nie może narzekać na brak zainteresowania jej osobą. W mediach społecznościowych gromadzi wiele obserwujących, którzy bezustannie wchodzą w interakcję z popularną przed laty piosenkarką. Bez wątpienia pomagają jej w tym wyjątkowe kobiece kształty.

Ewa Sonnet sylwetka

Ewa Sonnet zasłynęła głównie dzięki piosence …i RNB, którą przed laty śpiewała cała Polska. Niestety nie pozwoliło jej to na zajęcie stałego miejsca wśród gwiazd polskiego show-biznesu, dlatego zmuszona była do poszukania sobie innego zajęcia.

Mimo wielu prób zaistnienia nie potrafiła odnaleźć się na nowo w muzycznym świecie i na wiele lat odeszła w zapomnienie. Na szczęście po kilku latach okazało się, że udało jej się znaleźć nowy sposób na życie. Postanowiła odłożyć śpiewanie i wykorzystać swoje kobiece wdzięki, pełen biust, by pozować dla fotografów.

Gwiazda wygląda niesamowicie. Jej Instagram obserwuje już ponad 77 tys. ludzi. Mimo upływających lat wydaje się, jakby czas dla niej stanął w miejscu. Na jej profilu można znaleźć wiele bardzo pikantnych zdjęć, którymi podkreśla swoje kobiece pełne wdzięki.

Patrząc na te fotografie trudno stwierdzić, że ex-piosenkarka ma już 36-lat. Nic dziwnego, że jej zdjęciami zachwycają się głównie panowie. Wystarczy spojrzeć w komentarze pod publikacjami Ewy Sonnet.

Kim jest Ewa Sonnet?

Ewa Sonnet przyszła na świat 8 marca 1985 roku. Poza muzyką, z którą postanowiła skończyć, jej ogromną pasją jest pozowanie do zdjęć. W 2003 roku podpisała kontrakt z agencją Busty Poland oraz miesięcznikiem CKM, przeznaczonym głównie dla płci męskiej.

Jej wyjątkowe kobiece wdzięki zostały dostrzeżone w 2005 roku przez lidera grupy Varius Manx, Roberta Jansona, który pomógł jej w wydaniu swojego debiutanckiego singla … i RNB, który po jakimś czasie okazał się wielkim hitem.

W 2006 roku wydała swój pierwszy album zatytułowany ,,Nielegalna”, na którym znalazło się 11 utworów, z muzyką Roberta Jansona. Po raz ostatni głośniej zrobiło się o niej w 2012 roku, kiedy to wydała teledysk do piosenki pt. Listen. Następnie zniknęła, a ludzie zastanawiali się, czym się teraz zajmuje.

Zniknięcie pięknej wywołało poruszenie wśród jej fanów. Powód jej absencji wyszedł na jaw dopiero po czasie. Wydaje się, że powoli zaczyna wracać na salony, a z tak wyjątkową sylwetką bez wątpienia jeszcze nie raz o niej usłyszymy.

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez EwaSonnet (@real_ewa_sonnet)

Ewa Sonnet przez jakiś czas znajdowała się w cieniu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez EwaSonnet (@real_ewa_sonnet)

Aż ciężko uwierzyć, że gwiazda ma dzisiaj już 36 lat.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com