Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ewa Kasprzyk opublikowała zdjęcie, o którym Piaseczny wolałby zapomnieć. Krępująca fotografia ujrzała światło dzienne
Oktawian Góral
Oktawian Góral 04.02.2021 17:59

Ewa Kasprzyk opublikowała zdjęcie, o którym Piaseczny wolałby zapomnieć. Krępująca fotografia ujrzała światło dzienne

Ewa Kasprzyk
fot. eastnews.pl/TRICOLORS

Tego się nikt nie spodziewał. Znaleziska, które zalegają w naszych szafach, na strychach i w piwnicach mogą być źródłem nie lada śmiechu. To, co znalazła Ewa Kasprzyk, rozbawi niejednego.

Ewa Kasprzyk postanowiła poszperać po domowym archiwum. To, co tam znalazła, zapewne rozbawiło ją do łez. Nie omieszkała umieścić zdjęcia swoje zdobyczy w internecie, by podzielić się radością z obserwującymi ją osobami.

Ewa Kasprzyk odkurza archiwum

Ewa Kasprzyk znalazła w swoich szpargałach plakat z Andrzejem „Piaskiem” Piasecznym. Sam muzyk może nie być zadowolony ze znaleziska i wolałby, żeby nie ujrzało ono światła dziennego.

Ewa Kasprzyk to polska aktorka z ponad 40-letnim stażem. Mimo upływu lat, wciąż wzbudza spore zainteresowanie nad Wisłą. Artystka w ostatnim czasie stała się wyjątkowo aktywna w mediach społecznościowych. Podobnie, jak Michał Bajor, gwiazda lubi wracać do wspomnień z przeszłości.

Nie dziwi więc, że gdy tylko odkryła jaki skarb znajduje się w jej domowej kolekcji, postanowił czym prędzej podzielić się z internautami znaleziskiem.

Plakat Piaska

Instagram Ewy Kasprzyk obserwuje ponad 42 tysiące osób. Celebrytka w swoich postach i relacjach chętnie pokazuje zdjęcia z planów filmowych, czy urlopów. Jednak największą frajdę gwieździe sprawia wstawianie do mediów społecznościowych archiwalnych wycinków.

Teraz na tapetę trafił plakat Andrzeja Piasecznego z 1995 roku. Widzimy na nim młodego Piaska… w długich, farbowanych włosach, rozpiętej koszuli z różą w dłoniach. Wygląda jak typowy członek boysbandu z lat 90. XX-wieku.

Piosenkarz najpewniej nie chciałby, aby to stare zdjęcie ujrzało światło dzienne. Gdy jednak zostało już opublikowane, postanowił pójść za ciosem i pokazać, że ma do siebie spory dystans. Udostępnił relację, którą jako pierwsza wstawiła Ewa Kasprzk.

Piasek grozi Ewie?

Z przymrużeniem oka Piasek „pogroził” Ewie Kasprzyk. Udostępniając relację, zaznaczył, że sam posiada domowe archiwum z niepublikowanymi zdjęciami i w każdej chwili może go użyć.

Oj, bo zacznę szperać w odwecie – napisał w repoście relacji.

Czy faktycznie Piasek dysponuje materiałami, które mogłyby zaskoczyć Ewę Kasprzyk?

Zobacz zdjęcie:

Andrzej Piaseczny na plakacie z 1995 roku

Zdjęcie znalezione w archiwum Ewy Kasprzyk.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: