Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wymiary Ewy Farnej to marzenie kobiet. Ma idealne krągłości
Monika Jeleniak
Monika Jeleniak 20.02.2019 13:46

Wymiary Ewy Farnej to marzenie kobiet. Ma idealne krągłości

Ewa Farna
fot. facebook.com Ewa Farna

Ewa Farna: wymiary gwiazdy to marzenie kobiet. Charyzmatyczna wokalistka od wielu lat nie tylko przyciąga kolejnych fanów swoim talentem, ale również świetnymi wymiarami. Ma idealne krągłości, a liczba jej obserwatorów na Instagramie zdaje się potwierdzać ten fakt! Mimo młodego wieku jest świadoma swojej figury! Jesteście ciekawi, jak gwiazda prezentuje się na co dzień? Zobaczmy!

Polsko-czeska piosenkarka młodego pokolenia jest wzorem do naśladowania dla wielu nowoczesnych kobiet. Oprócz konsekwentnie prowadzonej kariery zawodowej gwiazda nie poddała się presji otoczenia, w którym funkcjonuje. Jej kobiece krągłości są niesamowite, a sama zainteresowana stara się eksponować swoje atuty na kanałach społecznościowych. W ten sposób pokazuje dziewczynom, że każda z nas jest piękna – niezależnie od wymiarów!

Ewa Farna: wymiary gwiazdy są nieziemskie!

25-letnia wokalistka jest niezwykle inspirującą osobą. Również z tego względu, że nie stara na siłę się odchudzać, czy wypróbować kolejnych diet. Jest dumna ze swoich kształtów, które nadają jej kobiecości i uroku. Ile waży gwiazda? Wynosi ok. 70 kg przy wzroście 165 cm, choć ta pierwsza liczba nigdy nie została przez nią oficjalnie potwierdzona.

Jakie wymiary ma Ewa Farna?

Jak można by było określić figurę tej ciekawej artystki? Jeżeli miałybyśmy przypisać jej kształt geometryczny, to byłaby to z pewnością klepsydra! Ewa Farna: wymiary gwiazdy są pełniejsze w górnej części ciała i dolnej. Piosenkarka nosi miseczkę b, a pełne biodra nadają jej sylwetce lekkości.

Idealne krągłości gwiazdy można zaobserwować na Instagramie, na którym cyklicznie dodaje kolejne ujęcia z życia prywatnego. Co na nich widzimy? Wokalistka chętnie ukazuje swoją figurę w ciekawych stylizacjach i pozach. Widać, że lubi ciało, w którym jest. Takiego podejścia do kwestii odchudzania życzymy również wam, drogie czytelniczki!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ewa Farna: wymiary

Ewa Farna jest niezwykłą dziewczyną. Na dodatek może pochwalić się czarującą urodą.

Ewa Farna: wymiary

Ewa Farna: wymiary gwiazdą są niesamowite, a ona sama udowadnia, że wcale nie trzeba się głodzić.

Ewa Farna

Sylwetka piosenkarki to jej atut. Sławna gwiazda stara się akcentować najlepsze partie swojego ciała za pomocą ciekawych stylizacji.

Ewa Farna

Biodra oraz pełny biust piosenkarki to marzenie wiele Polek. Cieszymy się, że Ewa Farna również tak myśli!

Ewa Farna

Ewa Farna: wymiary gwiazdy są świetne, a odważne stylizacje i dodatki wyglądają na niej oszałamiająco.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Hanka Bielicka, Polacy ją uwielbiali. Na jaw wyszła jej największa tajemnica
  2. Paulina Krupińska miała góralski ślub! Wszystko wyglądało niewiarygodnie
  3. Brat Katarzyny Cichopek to paparazzi? Gwiazda wielokrotnie go broniła

źródła: wymiarygwiazd.pl