Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ewa Farna nie będzie już współpracowała z mężem
Kamil Olek
Kamil Olek 10.09.2021 23:35

Ewa Farna nie będzie już współpracowała z mężem

Ewa Farna
instagram.com/ewa_farna93

Najbardziej znana polsko-czeska wokalistka, Ewa Farna – autorka hitów takich jak „Cicho” oraz „Wszystko albo nic” – opublikowała w mediach społecznościowych jednoznaczną decyzję. Piosenkarka ostatecznie żegna się zawodowo z poślubionym cztery lata temu Martinem Chobotem.

Ewa Farna kończy współpracę z mężem

Nieoczekiwanym oświadczeniem Farna podzieliła w mediach społecznościowych. Wyjawiła również powody wspólnej decyzji. Na Instagramie pokazała zaś oświadczenie swojego małżonka (po polsku, a także po czesku), który nie jest aktywny w social mediach.

– Po długim rozważaniu zdecydowałem, że z końcem roku zakończę swoją działalność w zespole. Czuję, że przez te 12 lat dałem zespołowi, co potrafiłem a on mi to, co najważniejsze – rodzinę – napisał Martin na koncie żony.

W przekazanym oświadczeniu czytamy również o powodach decyzji muzyka.

Gdzieś po drodze trochę zagubiłem radość z koncertowania, a uważam, że ważne jest ją znów w sobie odnaleźć – dodał mąż Farnej.

Podziękował również za wieloletnią współpracę (grał bowiem w grupie muzycznej, od lat wspierając ją nie tylko prywatnie, ale i zawodowo). Do deklaracji męża odniosła się także Ewa.

– Za siebie dodaję, że decyzja męża nie zmienia faktu, że będziemy się nadal trzymać razem. Dziękuję za przepiękne wspólne lata na scenie, Kochanie – podsumowała, nie skrywając uczuć.

Farna i Chobot są małżeństwem od kilku lat. Od ponad dwóch wychowują zaś wspólnie syna – Artura.

Źródło: Plotek

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
    2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
    3. Nie żyje znana polska dziennikarka. Była reanimowana przez godzinę
Tagi: ewa farna