Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Potężny skandal za kulisami! Ochroniarz dobrał się Ewie Farnej do majtek
Kamil Ciszek-Skwierczyński
Kamil Ciszek-Skwierczyński 30.05.2018 18:28

Potężny skandal za kulisami! Ochroniarz dobrał się Ewie Farnej do majtek

Ewa Farna
screen Polsat Cafe

Na jaw wyszedł ogromny skandal, który miał miejsce w kuluarach gali 25-lecia Polsatu, która miała miejsce kilka miesięcy temu. Jak ujawniła Ewa Farna, jeden z ochroniarzy w obrzydliwy sposób miał dobierać się jej do… majtek. Bez wątpienia za to skandaliczne zachowanie ktoś odpowie swoim stanowiskiem. 

25-lecie Polsatu miało miejsce kilka miesięcy temu. Na uroczystej gali pojawił się sam prezydent Andrzej Duda i wiele innych polityków. To właśnie dlatego gwiazdy chcące opuścić swoją garderobę musiały przejść nadzwyczaj dokładną kontrolę BOR-owców.

BOR-owiec dobrał się do majtek Farny

Kontrola przeprowadzona przez BOR była nadzwyczaj szczegółowa i w pewnym momencie skandaliczna, o czym opowiedziała młoda i bardzo znana piosenkarka Ewa Farna na antenie radia RMF FM. Jak wyznała piosenkarka, agenci Biura nie mieli żadnych oporów, by sprawdzić nawet miejsca intymne gwiazdy.

Jak zrelacjonowała oburzona Farna, ochroniarze polskiego prezydenta przeszukali ją od stóp do głów. To co najbardziej jest w całej sprawie skandaliczne, to fakt, iż BOR-owcy zaglądali nawet do majtek młodej gwiazdy.

Przeszukali każdą torebkę, widzieli nawet mój portfel, moje majtki, mój telefon, wszystko przeszukali wyznała Ewa Farna.

Sprawę poważnie może potraktować szefostwo BOR, które skarci odpowiedzialnego za wszystko agenta. Taka sytuacja to ogromny cios wizerunkowy w – już i tak posiadającą złą reputację po wielu wypadkach samochodowych rządowych kolumn – jedną z najważniejszych służb w Polsce.

Ewa Farna w Sopocie

Ewa Farna w tym roku będzie obchodziła pierwszą rocznicę ślubu ze swoim mężem – Martinem Chobotem. Od kiedy artystka pełni funkcję żony wyraźnie rozkwitła i zyskała jeszcze większą pewność siebie. W Sopocie piosenkarka była najjaśniejszą gwiazdą. Zaprezentowała się ze swoimi utworami na scenie, a oprócz tego prowadziła Festiwal z Maćkiem Rockiem. Największe kontrowersje wzbudziły jej doczepiane włosy. Internauci zalali artystkę lawiną krytyki – pisaliśmy o tym tutaj.