Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ewa Farna drastycznie schudła. Wydało się, ile waży, szczęki wam opadną
Karol Osiński
Karol Osiński 28.12.2020 18:51

Ewa Farna drastycznie schudła. Wydało się, ile waży, szczęki wam opadną

ewa farna
fot. East News/Tricolors

Jedną z piosenkarek, która nigdy nie opowiada publicznie o swojej wadze, jest Ewa Farna. Ludzie, którzy na bieżąco śledzą twórczość lub media społecznościowe artystki wiedzą, że nigdy nie brakowało jej kilogramów. Sytuacja tym bardziej skomplikowała się po ciąży, jednak teraz gwiazda przeszła wielką metamorfozę. Popularny dziennik zdradził ile waży znana piosenkarka.

Chociaż Ewa Farna nigdy nie mówiła publicznie o swojej wadze, tak na liczne przykre docinki, czy hejt odpowiadała skutecznie pracą i licznymi metamorfozami, przez które przeszła. Piosenkarka drastycznie schudła, co widoczne jest gołym okiem.

Wydało się ile waży Ewa Farna

Ewa Farna jest jedną z najbardziej lubianych i sympatycznych piosenkarek w Polsce. Mimo tego, że często docinano jej ze względu na nadmiar kilogramów, to nigdy się tym zbytnio nie przejmowała. Postanowiła nieco odmienić swój zaokrąglony wygląd, który po ciąży jeszcze bardziej się skomplikował.

Dziennik Łódzki podał obecne i dokładne gabaryty Ewy Farnej. Okazuje się, że piosenkarka przy wzroście mierzącym 165 cm wzrostu waży obecnie 66 kg. Ta liczba robi wrażenie i udowadnia, że gwiazda przeszła przez naprawdę dużą i piorunującą metamorfozę.

Fani, którzy od samego początku kariery piosenkarki śledzą jej poczynania muzyczne, wiedzą, że nigdy nie brakowało jej kilogramów. Wobec tego niejednokrotnie decydowała się odpowiadać na przykre słowa kierowane w jej stronę w najlepszy możliwy sposób, czyli metamorfozy.

Z miesiąca na miesiąc Ewa Farna znika w oczach. Wygląda wspaniale i widać, że obrała sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów. Fani po czasie dostrzegli, że przeszła przez ogromną metamorfozę i bez wątpienia musiała wprowadzić nowości do swojego jadłospisu i cyklu życiowego. Wystarczy tylko na nią spojrzeć, by dostrzec efekty!

A ile ważą inne gwiazdy?

Chociaż temat wagi jest bardzo drażliwy dla wielu kobiet, tak niektóre popularne postacie płci pięknej nie wstydzą się powiedzieć publicznie, ile wynosi ich waga. Jedną z takich osób jest Magda Gessler, która w ubiegłym roku powiedziała, że waży 65 kg.

Podobnie postąpiła Kinga Rusin. Znana polska dziennikarka śmiało wypowiada się na temat swoich gabarytów. Gwiazda mierzy 167 cm wzrostu i waży przy tym zaledwie 50 kg, a jej tajemnicą utrzymywania doskonałej sylwetki jest brak mięsa w jadłospisie i regularne uprawianie sportu.

O swojej wadze nie wstydzi się mówić także Agnieszka Chylińska, która mimo szczupłej sylwetki kiedyś wyglądała całkowicie inaczej. Piosenkarka przy wzroście 175 cm waży 50 kg, jednak przyznała, że udało jej się zrzucić ponad 20 kg.

Nie inaczej jest w przypadku popularnej Dody, która czasami sprawia wrażenie całkowicie pozbawionej jakichkolwiek kompleksów. Gwiazda przyznała niegdyś, że ma 169 cm wzrostu i waży 53 kg. Spodziewalibyście się?

Zobacz zdjęcia:

Ewa Farna

Tak dziś wygląda Ewa Farna.

Ewa Farna

Piosenkarka przeszła ogromną metamorfozę i widać, że chudnie w piorunującym tempie.

ewa farna

Jeszcze przed narodzinami dziecka zmagała się z nadmiernymi kilogramami.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: se.pl, dzienniklodzki.pl