Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ewa Farna zmieniła się nie do poznania, bardzo schudła. Fani na widok ostatniego zdjęcia: ”nikniesz w oczach”
Karol Osiński
Karol Osiński 08.11.2020 08:57

Ewa Farna zmieniła się nie do poznania, bardzo schudła. Fani na widok ostatniego zdjęcia: ”nikniesz w oczach”

Ewa Farna
fot. instagram.com/ewa_farna93

Okres pandemii nie wszystkim wychodzi na plus, jednak całkiem inaczej może powiedzieć Ewa Farna, która prawdopodobnie postanowiła aktywnie wykorzystać wolny czas. Opublikowała zdjęcie w mediach społecznościowych, na którym widać jej wielką przemianę.

Ewa Farna opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, po którym można dostrzec jej ogromną metamorfozę. Piosenkarka wygląda zupełnie inaczej, niż jeszcze kilka miesięcy temu, co nie umknęło uwadze internautów – nikniesz w oczach. Gwiazda bardzo schudła, widać to gołym okiem.

Ewa Farna metamorfoza

27-letnia Ewa Farna nigdy zanadto nie przejmowała się swoją figurą, a po narodzinach syna kwestia wyglądu zeszła całkowicie na drugi plan. Jest spełnioną matką oraz żoną i doskonale czuje się w tych rolach, jednak bez wątpienia brakuje jej tego, czemu poświęciła swoje życie zawodowe, czyli koncertowania.

Z uwagi na pandemię koronawirusa imprezy kulturalne, w tym koncerty zostały odwołane, a co za tym idzie, spotkania z fanami także. Jednak nie oznacza to, że Ewa całkowicie zrezygnowała z pracy na czas pandemii. Wręcz przeciwnie. Najlepiej świadczy o tym niedawno opublikowane na Instagramie zdjęcie gwiazdy.

Chociaż piosenkarka zdecydowaną większość czasu stara się poświęcać swojemu synkowi, który dla niej i jej małżonka stał się najważniejszy, to prawdopodobnie postanowiła także zadbać o swoją figurę. Chociaż dotychczas wygląd nie był dla niej najważniejszy, a kilka dodatkowych kilogramów jej nie przeszkadzało, to najwyraźniej postanowiła coś zmienić.

Na najnowszym zdjęciu widać gołym okiem, że Ewa mocno schudła, o czym świadczy nawet śmiało odsłonięty brzuch artystki. Fani nie mogli powstrzymać się od komentarzy – nikniesz w oczach; No, nie do poznania!; Ślicznie wyglądasz! Czekamy na nową płytę; Ale figura – i wiele innych, które zamieścili pod najnowszym zdjęciem.

  1. Kim jest nowa pierwsza dama USA? Mało kto pamięta, jaką scenę urządziła kilkanaście lat temu, gdy mąż chciał kandydować
  2. Rząd w ostatniej chwili podjął ostateczną decyzję ws. maseczek. Zmiany już od dziś
  3. To już pewne. Stanie się 9 listopada. Polki i Polacy będą zdruzgotani decyzją

Kim jest Ewa Farna?

Ewa Farna to polsko-czeska piosenkarka urodzona w czeskim Trzyńcu. Pochodzi z polskiej rodziny zamieszkałej na Zaolziu. Od dziecka jej życie toczyło się wokół muzyki, czego dowodem są liczne udziały w konkursach i przeglądach piosenek, a także nauka gry na fortepianie.

Co ciekawe Ewa Farna ma na swoim koncie także epizod sportowy. Przed rozpoczęciem kariery była zawodniczką narciarskiego klubu sportowego SKI Beskid, gdzie jej specjalnością był slalom, a także zjazd. W 2012 roku spróbowała swoich sił na studiach. Uczyła się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, jednak po niecałym roku zrezygnowała.

Ewa w swojej bogatej karierze muzycznej posiada cztery albumy w języku czeskim oraz pięć w języku polskim. O jej zawodowej wszechstronności świadczy fakt, że do tego wszystkiego może dopisać sobie role filmowe, a także dubbingowe.

Powstał o niej także film biograficzny pt. Ewa Farna: Skazana na Busa. Była także jurorką w takich programach jak SuperStar, X Factor, Idol i Śpiewajmy Razem. All Togheter Now.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ewa Farna

Ewa Farna przeszła wielką metamorfozę.

Ewa Farna

Fani nie mogli powstrzymać się od komplementów w stronę piosenkarki.

Ewa Farna

Teraz Ewa skupia się na wychowywaniu synka, a przy tym postanowiła zadbać o swoją sylwetkę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Małgosia z 5. edycji “Rolnik szuka żony” jest nie do poznania. Teraz zdradziła sekret swojej metamorfozy
  2. Wojciech Cejrowski dodał niepokojący post. Podróżnik prosi tylko o modlitwę, fani drżą z obaw
  3. Która z osób przed chwilą popełniła zbrodnię? Tylko 5% ludzi potrafi wskazać właściwą postać, zagadka na logiczne myślenie
  4. Od dziś nowy zakaz, nikt się nie spodziewał. Premier podjął kolejną decyzję, już za 2 dni wszystko może się zmienić
  5. Pilny apel premiera, zwrócił się do jednej grupy Polaków. Nie ma ani chwili do stracenia
  6. Sesja narzeczeńska u Pawła z „Rolnik szuka żony”. Zakochani z Baśkami w tle
  7. Wyprze zwykłego schabowego, teraz króluje cebulowa panierka. Tani i banalny sposób na powalający smak

Źródło: pomponik.pl