Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ewa Farna w środku nocy przekazała wiadomość. Posmutniała na początku roku
Karol Osiński
Karol Osiński 04.01.2021 20:19

Ewa Farna w środku nocy przekazała wiadomość. Posmutniała na początku roku

ewa farna
instagram.com/ewa_farna93

Niezwykle popularna i lubiana piosenkarka Ewa Farna podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama bardzo smutną informacją. Rok 2021 nie rozpoczął się dla niej tak, jakby sobie tego zażyczyła. Artystka może mówić o naprawdę dużym nieszczęściu. Odebrano jej możliwość wykonywania czynności, którą wprost uwielbiała.

Ewa Farna zakomunikowała fanom wprost ze swojego domu w Czechach bardzo smutną wiadomość. Piosenkarka, która w 2020 roku była znacznie mniej aktywna w mediach nie może uwierzyć, że sprawy nabrały taki, a nie inny tor. Teraz musi zajmować się czymś innym.

Ewa Farna przekazała fanom smutną wiadomość

Chociaż rok 2021 dopiero się rozpoczął, to Ewa Farna podzieliła się z fanami pozornie bardzo smutną informacją, którą przekazała w bardzo ironiczny sposób. Na InstaStories piosenkarki pojawiły się nagrania z domu artystki, w których zakomunikowała, że mimo lockdownu Netflix zabrał jej ulubiony serial pt. Przyjaciółki.

Muszę wam o czymś powiedzieć. Początek roku 2021: lockdown. I co się dowiaduję? Zabrali mi z Netlixa „Przyjaciół”, nie ma tam „Przyjaciół”, ani jednego odcinka. Ja pierniczę, no co za początek roku! Po prostu tragedia! – powiedziała żartobliwie Ewa Farna.

W związku z brakiem możliwości podziwiania swojego ulubionego serialu na popularnej platformie uznała, że nie pozostanie obojętna i zdradzi Netflix z ich konkurencją, czyli HBO GO, gdzie obejrzała inny, równie dobry serial.


Ja nie wiem, co ja będę robiła, więc postanowiłam zdradzić Netflixa i odpaliłam HBO GO i w ciągu jednego dnia obejrzałam wszystkie odcinku Undoing z Nicole Kidman – dodała Ewa Farna, po czym powiedziała ironicznie, że to dla niej wielki cios i odebrano jej jedyną przyjemność w życiu.

Ewa Farna o rodzinie

Jakiś czas temu Ewa Farna pojawiła się w studiu programu śniadaniowego Dzień Dobry TVN. Popularna piosenkarka, która przez dłuższy czas przed ciążą miała zdecydowany problem z nadwagą, przeszła ogromną metamorfozę. Gwiazda schudła i postanowiła zdradzić sekret swojej zmiany podczas programu.

Wszystko przez przejście na dietę, która przynosi oczekiwane efekty, a przy tym wielką radość piosenkarce. Przy okazji zdradziła powód, dla którego jakiś czas temu usunęła się z mediów. Przyznała, że teraz skupia się głównie na rodzinie.

Jasne, że mogłabym więcej koncertować, albo częściej robić piosenki, albo więcej teledysków wydać, ale za czym cały czas biec? Dla mnie najważniejsze jest, żeby mieć porządnie w domu. Mam to szczęście, że mam gdzie mieszkać, mam męża. Wszystko jakoś tak się układało, że nie wiedziałam, czemu miałoby się to odbyć dziesięć lat później – opowiadała Ewa Farna.

Gwiazda polskiej sceny muzycznej w 2019 roku urodziła synka, któremu wraz z mężem nadali imię Artur. Od tamtej pory jest szczęśliwą matką, a dziecko sprawia jej największą radość.

Zobacz zdjęcia:

Ewa Farna

Ewa Farna w żartobliwy sposób na InstaStories o wielkiej przykrości, która ją spotkała.

Ewa Farna

Okazuje się, że producenci usunęli z platformy jej ulubiony serial pt. Przyjaciele.

Ewa Farna

Wobec tego w ramach zemsty postanowiła obejrzeć na HBO GO serial Undoing z Nicole Kidman.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Tagi: ewa farna