Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Emilian Kamiński pozostawił troje dzieci. Jak wyglądają i czym zajmują się Natalia, Kajetan i Cyprian?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 28.12.2022 14:48

Emilian Kamiński pozostawił troje dzieci. Jak wyglądają i czym zajmują się Natalia, Kajetan i Cyprian?

Emilian Kamiński
fot. KAPiF

Emilian Kamiński odszedł nagle w święta Bożego Narodzenia. Gwiazdor pozostawił pogrążoną w żałobie żonę Justynę Sieńczyłło oraz trójkę swoich dzieci: Natalię, Kajetana i Cypriana. Czym obecnie zajmują się pociechy artysty?

Reżyser od ponad 25 lat był mężem swojej ukochanej Justyny Sieńczyłło, z którą doczekał się dwóch synów. Natomiast najstarsza córka Natalia jest owocem jego poprzedniego małżeństwa z Izabellą Jarosz.

Emilian Kamiński osierocił troje dzieci

Wybitny aktor i reżyser zmarł niespodziewanie 26 grudnia w wieku 70 lat. Odszedł w swoim domu rodzinnym otoczony najbliższymi. W ostatnich chwilach towarzyszyła mu jego ukochana żona Justyna Sieńczyłło. Co ciekawe, nie jest to pierwsza ukochana gwiazdora.

Przed laty Emilian Kamiński związany był z dziennikarką Izabellą Jarosz, którą poznał w teatrze w wieku 27 lat. Jego wybranka była wówczas jeszcze licealistką. Para szybko się w sobie zakochała i wzięła ślub, a owocem ich miłości jest najstarsza pociecha gwiazdora Natalia.

Niestety, związek gwiazd nie przetrwał próby czasu oraz pracy na wysokich obrotach. Po rozwodzie Emilian Kamiński poznał  młodszą o 16 lat Justynę Sieńczyłło, z którą ożenił się dwa lata później. Para doczekała się dwóch synów: 24-letniego dziś Kajetana i 19-letniego Cypriana.

Czym zajmują się dziś dzieci Emiliana Kamińskiego?

Para niechętnie opowiadała o życiu prywatnym swoich pociech, raczej skupiając się na tematach poświęconych pracy. Wiadomo natomiast, że Natalia nie poszła w ślady znanych rodziców i swojej kariery nie wiąże z polskim show-biznesem. Ukończyła studia licencjackie z ekonomii, a na magisterkę wybrała polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim.

Pomimo faktu, że dziewczyna nie planuje zagościć w mediach, kilka razy towarzyszyła znanemu tacie w jego Teatrze Kamienica czy podczas zdjęć na ściankach. Najczęściej miało to miejscy, gdy była jeszcze dzieckiem.

O wiele mniej wiadomo na temat pozostałej dwójki dzieci aktora. Podobnie jak siostra współpracowali z Emilianem Kamińskim oraz Justyną Sieńczyłło nad spektaklami dla bezdomnych. Starszy Kajetan widnieje również na stronie Teatru Kamienica jako jego menager.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
  3. Nie przyjmujesz księdza po kolędzie? Biskup ostrzega, wspomniał o sąsiadach takich osób