Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co się dzieje z Elżbietą Dmoch? Po ciężkich chwilach przyszły lepsze dni. Najnowsze zdjęcia artystki
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 06.01.2020 10:06

Co się dzieje z Elżbietą Dmoch? Po ciężkich chwilach przyszły lepsze dni. Najnowsze zdjęcia artystki

Co się dzieje z Elżbietą Dmoch
youtube.com/ Dawna Muzyka

Co się dzieje z Elżbietą Dmoch? Wokalistka zespołu 2 plus 1 ma za sobą bardzo trudny czas. W latach 70-tych była jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Nic nie wskazywało na to, że artystka nagle wycofa się z życia publicznego. Czy Elżbiecie Dmoch udało się poradzić z demonami przeszłości? Po ciężkich chwilach przyszły lepsze dni.

Chodź, pomaluj mój świat, Wstawaj, szkoda dnia i Windą do nieba to hity znane zarówno staremu, jak i młodemu pokoleniu. Wylansowane przez zespół krążki doczekały się ogromnej popularności, a przed jego członkami otworzyły się drzwi do kariery. Niestety, dla Elżbiety Dmoch okazała się ona przekleństwem. Jak potoczyła się jej historia?

Elżbieta Dmoch miała u stóp świat i… mężczyzn

Pasja do muzyki zapewniła wokalistce nie tylko sławę, ale również miłość. Elżbieta Dmoch i jej ukochany, Janusz Kruk, podróżowali po całym świecie, dając koncerty w najbardziej prestiżowych miejscach. Nic jednak nie zapowiadało tego, co ma za chwilę nastąpić…

Związek dwójki muzyków nie przetrwała próby czasu. Kruk odszedł od pięknej piosenkarki. Po jakimś czasie związał się z inną kobietą, dwukrotnie zostając ojcem. Co się dzieje z Elżbietą Dmoch? Artystka długo nie mogła poradzić sobie z rozstaniem, popadając w ciężką depresję. Artystka zamknęła się na świat. Zrezygnowała z pracy, utrzymując się wyłącznie ze zgromadzonych oszczędności.

Co się dzieje z Elżbietą Dmoch?

Jak donosi Super Express, była gwiazda w końcu wyszła na prostą. Pod koniec zeszłego roku jeden z czytelników wyznał, że miał okazję spotkać artystkę w osiedlowym sklepie:

– Poszła do sklepiku mieszczącego się przy jej bloku. Wyglądała bardzo dobrze. Była w czystych ciuchach, a na jej twarzy pojawiał się uśmiech. Pani Elżbieta zrobiła zakupy i widać było, że polepszyło się jej materialnie – oznajmia świadek.

Zobacz zdjęcia:

Co się dzieje z Elżbietą Dmoch

Zespół „2 plus 1” zyskał ogromną popularność w latach 70-tych.

Co się dzieje z Elżbietą Dmoch

Wokalistka zakończyła karierę po burzliwym rozstaniu z innym członkiem zespołu, Januszem Krukiem.

elżbieta dmoch

Jak podaje informator tabloidu „Super Express”, widziana niedawno na zakupach wokalistka w końcu wyszła na prostą. To wspaniała nowina!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trutka na szczury w lekach. 2 mln Polaków zagrożonych, ministerstwo powołało sztab kryzysowy
  2. Kobieta wycisnęła kilka kropli soku z pomarańczy na balona. Nie spodziewała się, że stanie się coś takiego
  3. Pielęgniarka położyła umierającego noworodka obok siostry. Zdarzyła się rzecz, którą zapamięta na zawsze
  4. Ojciec miał przygotować z córką śniadanie. Gdy żona weszła do kuchni zaniemówiła i wszystko nagrała
  5. Jerzy Gruza miał poważny wypadek, trafił na OIOM. Wiadomo, w jakim stanie jest kultowy reżyser

Źródła: pomponik.pl, instagram.com, wikipedia.org, youtube.com