Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Aktorka z polskimi korzeniami zagra w „Aniołkach Charliego”
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 02.08.2018 13:04

Aktorka z polskimi korzeniami zagra w „Aniołkach Charliego”

Ella Balinska
Fot. Instagram @ellabalinska

W nowej hollywoodzkiej superprodukcji, będącej remakiem filmu z 2000 roku – Aniołki Charliego, zagra aktorka z polskimi korzeniami – Ella Balinska.  

Dziewczyna obserwowana jest na Instagramie przez blisko 17 tys. użytkowników portalu, a liczba ta z pewnością zwiększy się po jej ekranowym debiucie. Kim ona jest?

Ella Balinska i Aniołki Charliego

Elle Balinska jest córką Kazimierza Balińskiego-Jundziłła, polskiego hrabiego oraz byłej modelki, Lorraine Pascal. W Aniołkach Charliego na planie towarzyszyć jej będą Kristen Stewart i Naomi Scott. W filmie z 2000 roku wystąpiły Drew Barrymore, Cameron Diaz i Lucy Liu. Był on inspirowany serialem, emitowanym w latach 70. o tym samym tytule. Tam w role Aniołków wcielały się Jaclyn Smith, Farrah Fawcett i Kate Jackson. Najnowszą odsłonę serii reżyseruje Elisabeth Banks we współpracy z Dougiem Miro. Jej premiera zaplanowana jest na wrzesień 2019 roku. W rozmowie z The Wrap reżyserka obrazu zdradziła, dlaczego zdecydowała się na ten projekt.

– Aniołki Charliego dla mnie jedną z oryginalnych marek, które uhonorowały wyzwolenie kobiet już w latach 70. podczas swojego debiutu. Ten film to hołd dla spuścizny Charlesa Townsenda i jego agencji i wprowadzenie nowej ery nowoczesnych i światowych Aniołków. Nie mogę być bardziej zadowolona z pracy z Kristen, Naomi i Ellą, które przyniosą fanom na całym świecie nowy rozdział tej historii. – tłumaczy Banks.

W najnowszej wersji historii w rolę pośrednika między milionerem Charliem a dziewczynami, po raz pierwszy wcieli się kobieta.

Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o takiej obsadzie i czy jesteście fanami cyklu. My nie możemy doczekać się filmu. Wszystkie trzy aktorki mają pazur i idealnie oddadzą na ekranie siłę kobiet. Naszym zdaniem – definitywnie.

Poniżej zdjęcia pięknej Elli. Trzymamy za nią kciuki.

Ella Balinska
Ella Balinska
Ella Balinska

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lepiej nie pić TYCH napojów w upały
  2. Warnke pokazała ślubne zdjęcie ze Stramowskim. Jej suknia powala
  3. Kiedyś wielkie gwiazdy telewizji, a dziś? [ZDJĘCIA]

źródło: pudelek.pl