Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ekipa „Klanu” składa kondolencje. Michał Lesień i jego ojciec pogrążeni w żałobie, spotkała ich tragedia
Weronika Dadok
Weronika Dadok 12.01.2023 23:46

Ekipa „Klanu” składa kondolencje. Michał Lesień i jego ojciec pogrążeni w żałobie, spotkała ich tragedia

fot. KAPIF

Media obiegła niezwykle bolesna informacja. Michał Lesień i Zbigniew Lesień pogrążyli się w żałobie. Stracili najważniejszą w ich wspólnym życiu kobietę. W sieci pojawił się nekrolog.

Zarówno syn, jak i ojciec, którzy obecnie przechodzą bardzo ciężki moment, związali swoje losy z aktorstwem. Zaskarbili sobie serca wielu fanów, którzy szczególnie w nadchodzących dniach pogrążeni są w nostalgii z powodu zaistniałej sytuacji.

Nie żyje mama Michała Lesienia, wraz z ojcem żegnają ukochaną kobietę

Aktorzy znani z takich produkcji, jak „Klan”, „Barwy szczęścia”, czy „Ranczo” mogą liczyć teraz na mentalne wsparcie. Utrata tak bliskiej ich sercu osoby na pewno jest niezwykle bolesna.

W mediach pojawił się druzgocący nekrolog, w którym produkcja serialu „Klan” złożyła kondolencje” z powodu śmierci.

Panu Zbigniewowi Lesieniowi oraz Panu Michałowi Lesieniowi-Głowackiemu słowa wsparcia i wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Żony i Mamy składają realizatorzy serialu ,,Klan” – zawarto w nekrologu.

Nasza redakcja również przyłącza się do kondolencji.

Kondolencje złożone przez ekipę „Klanu”/Nekrolog

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
    3. Nie żyje 10-letni chłopiec. Cała Polska wstrzymywała oddech, kiedy doszło do tragedii

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie!  Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!