Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edytę i Czarka Pazurów dzieli 26 lat! Kim jest żona słynnego aktora?
Redakcja Lelum.pl
Redakcja Lelum.pl 12.01.2019 16:19

Edytę i Czarka Pazurów dzieli 26 lat! Kim jest żona słynnego aktora?

Cezary Pazura
instagram.com @edyta_pazura

Edyta Zając: Cezary Pazura zakochał się w niej do szaleństwa! Mimo sporej różnicy wieku tworzą wspaniałą parę. Kim jest żona jednego z najpopularniejszych polskich aktorów? Czym zajmuje się na co dzień? Jeśli jesteście ciekawi, powinniście przeczytać ten artykuł.

Żona Cezarego nie miała łatwych początków, ponieważ przylgnęła do niej łatka dziewczyny pracującej w PKP. Jak możemy się dowiedzieć z jednego z filmów na kanale Cezarego Pazury na YouTube, Edyta jest wykształconą kobietą. Skończyła kilka kierunków studiów, między innymi zarządzanie i marketing, doradztwo, doradztwo gospodarcze, zarządzanie w mediach, zaczęła również studiować prawo, jednak na prośbę męża nie skończyła tego kierunku studiów. Ponadto ukończyła studium projektowania wnętrz i zaprojektowała dom, w którym mieszka wraz z mężem i dziećmi. Edyta Zając: Cezary Pazura jest jej mężem od ponad dziesięciu lat! To wielki sukces! 🙂

Czym się zajmuje żona Pazury?

Od niedawno Edyta ma swój kanał na YouTubie o nazwie Maybe Baby, gdzie dzieli się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami na temat macierzyństwa. Jako mama trójki dzieci ma na pewno sporo do powiedzenia! Ponadto gwiazda jest managerką swojego męża, która czuwa nad jego karierą zawodową.

Edyta Zając: Cezary Pazura od dziesięciu lat jest jej mężem!

Chociaż kobieta jest aż 26 lat młodsza od swojego męża, nawet tak znacząca różnica wieku nie stanęła na drodze ich miłości. Edyta spełnia się w roli żony i matki i wbrew powszechnej opinii nigdy nie chciała pójść w ślady męża i zostać aktorką. W filmie na kanale swojego męża Zając przyznała, że umie zrobić dosłownie wszystko, chociaż nie ma jednej, konkretnej profesji.

Wcześniej Pazura aktor miał już dwie żony, jednak stanowczo stwierdza, że dopiero przy boku Edyty zaznał szczęścia. Jak się poznali? Ta historia mogłaby stać się scenariuszem filmowym komedii romantycznej! Cezary poznał swoją żonę w pociągu jadącym z Krakowa do Warszawy. Był wówczas w separacji i od razu zwrócił uwagę na młodziutką dziewczynę. Dziewiętnastoletnia Edyta zarabiała wówczas na studia rozwożąc po pociągu kawę i herbatę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

edyta zając: cezary pazura

Edyta sama stwierdza, że jej powołaniem jest bycie żoną i matką. Świetnie odnajduje się w tej roli.

edyta zając: cezary pazura

Na Instagramie Edyty możemy znaleźć wiele interesujących zdjęć, przedstawiających jej życie codzienne.

edyta zając: cezary pazura

Od niedawna Edyta ma swój kanał na YouTube.

edyta zając: cezary pazura

Edyta to kobieta o wielu talentach.

edyta zając: cezary pazura

Edyta Pazura to przepiękna i świetnie zorganizowana kobieta. Można jej zazdrościć motywacji do działania!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kim jest partner Barbary Nowackiej? Ta informacja mocno was zaskoczy
  2. Znaki zodiaku, które będą miały wyjątkowego pecha w przyszłym tygodniu
  3. Pola Raksa i Bogusław Linda byli parą! Poznajcie historię płomiennego romansu

źródło: gala.pl, youtube.pl