Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edyta Zając opowiedziała o rozwodzie. Rozstanie z Jakubem Rzeźniczakiem nie było dla niej łatwe
Karol Osiński
Karol Osiński 08.09.2020 01:08

Edyta Zając opowiedziała o rozwodzie. Rozstanie z Jakubem Rzeźniczakiem nie było dla niej łatwe

Edyta Zając
fot. TRICOLORS/East News

Ostatnie kilka miesięcy nie było łatwe dla Edyty Zając. Popularna Polska modelka rozwiodła się ze swoim mężem Jakubem Rzeźniczakiem i jak twierdzi, było to dla niej bardzo ciężkie przeżycie. Opowiedziała o tym przed kamerami.

Edyta Zając jest jedną z uczestniczek przywróconej 4 września jedenastej edycji Tańca z gwiazdami. Finalistka Miss Polonia z 2014 roku tańczy w parze z Michałem Bartkiewiczem. Przed rozpoczęciem minionego odcinka gwiazda opowiedziała o tym jak minął jej czas kwarantanny i ostatnie miesiące. Rozwiodła się i jak przyznała, nie było to dla niej łatwe przeżycie.

Edyta Zając w Tańcu z gwiazdami

Po ponad półrocznej przerwie 11 edycja Tańca z gwiazdami została wznowiona 4 września. Wszyscy fani programu z niecierpliwością oczekiwali powrotu emisji ich ulubionego tanecznego show. Roztańczone gwiazdy dostarczają telewidzom mnóstwo rozrywki, przez co oglądalność show jest bardzo duża.

Edyta Zając jest jedną z ulubionych gwiazd biorących udział w trwającej edycji programu. Jej partnerem jest zawodowy tancerz Michał Bartkiewicz. Kobieta już w każdy piątek będzie mogła zadziwiać swoich fanów opanowanymi nowymi technikami tańca. Przed każdym odcinkiem gwiazdy opowiadają o swoich przeżyciach publicznie przed kamerą. Niestety jak się okazuje okres kwarantanny i przerwy w programie nie minął modelce najlepiej.

  1. Gwiazda „Dzień Dobry TVN” w ciąży. Nikt się nie spodziewał, znamy termin porodu
  2. Jarosław Kaczyński przedstawił historię Polski, o której nikt nigdy nie słyszał? Wielu może być zaskoczonych

Modelka rozwiodła się z mężem

Przed rozpoczęciem każdego występu realizatorzy prezentują filmy z przygotowań par do następnego odcinka. Edyta Zając, korzystając z uwagi kamery, opowiedziała o kilku nieprzyjemnych sprawach ze swojego życia prywatnego. Ostatni czas poświęciła na załatwienie spraw związanych z rozwodem, do którego ostatecznie doszło. Jak przyznaje, była to bardzo trudna decyzja i jeszcze gorsze przeżycie:

– Od 15. roku życia pracuję jako modelka. Moja praca to głównie wyjazdy zagraniczne. Niestety, przez ostatnie 6 miesięcy moja branża stanęła w miejscu, więc ten czas spędziłam w Polsce. Ten okres 6 miesięcy to też dla mnie taki czas zamknięcia pewnych spraw prywatnych. Rozwiodłam się, więc ten okres bardzo trudny mam już za sobą. Teraz możemy już tańczyć z taką luźną głową. Jestem szczęśliwa, jestem zadowolona – cytuje Edytę Zając portal Kozaczek.

Ze swoim byłym już mężem Jakubem Rzeźniczakiem spędziła trzy lata.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Edyta Zając

Edyta Zając jest jedną z uczestniczek 11 edycji Tańca z gwiazdami.

Edyta Zając

Modelka przyznała, że ostatnie kilka miesięcy były dla niej bardzo ciężkie.

Edyta Zając

Rozstała się ze swoim mężem i jak przyznała, było to dla niej ciężkie przeżycie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bezradnie patrzyli, jak nauczycielka umiera. Tragiczne informacje obiegły media
  2. Olbrzymie niebezpieczeństwo na zachodzie Polski. Chaos. Trwa akcja
  3. Katarzyna Skrzynecka nie wytrzymała. Prosto do kamery pokazała gest, którego nikt się nie spodziewał
  4. Włączyła laptopa, po chwili już nie żyła. Jej ciało znalazł mąż
  5. Do sieci trafiło porażające nagranie. Małe dziecko wisiało za oknem domu, traciło siły
  6. Zmniejszy poziom złego cholesterolu i ureguluje ciśnienie krwi. Wyjątkowy sok zadziała też na wrzody i problemy z żołądkiem

Źródło: kozaczek.pl