Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edyta Pazura wyjawiła, co dzieje się w jej domu. Żona Cezarego szczerze: „Nie będę udawać”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 22.03.2022 12:24

Edyta Pazura wyjawiła, co dzieje się w jej domu. Żona Cezarego szczerze: „Nie będę udawać”

Edyta Pazura
Cezary i Edyta Pazura TRICOLORS/East News

Edyta Pazura postawiła na szczerość i zdradziła kilka szczegółów z domowego życia. Gwiazda odpowiedziała na pytanie i jasno dała do zrozumienia, co się dzieje w czterech ścianach.

Cezary i Edyta Pazura są razem od 14 lat, a ich związek od samego początku owiany był atmosferą sensacji. Początkowo w mediach pojawiały się spekulacje, że 25 lat młodsza partnerka aktora zamierza po prostu grzać się w blasku jego sławy. Od tego momentu minęło jednak mnóstwo czasu, a para zdążyła się pobrać i doczekać trojga dzieci.

Para poznała się w pociągu, kiedy Edyta zaintrygowała przyzwyczajonego do fleszy aktora swoją obojętnością na jego sławę. Pobrali się 1 maja 2009 roku. W ciągu kilkunastu lat żona aktora stała się prawdziwą ikoną stylu. Celebrytka jest bardzo aktywna na Instagramie, a fani chwalą nie tylko kolejne wymyślne stylizacje, ale też zawsze czyste, perfekcyjne wnętrza domu.

Edyta Pazura zdradziła kulisy domowego życia. „Nie będę udawać”

Edyta Pazura z wielkim smakiem dobiera nie tylko ubrania — w ostatniej serii pytań i odpowiedzi na InstaStories przyznała, że sama zadbała o wystrój wnętrz, które można zobaczyć na licznych fotografiach. Z każdego ze zdjęć bije domowa, przytulna atmosfera, czystość i doskonały balans kolorów i dodatków.

Mogłoby się wydawać, że przy trójce dzieci utrzymanie idealnego porządku jest niemożliwe. Rodzinne kadry często przedstawiają 12-letnią Amelię, 9-letniego Antoniego i 3-letnią Ritę bawiących się w najlepsze, niczym z książkowej ilustracji.

Odpowiadając na kolejne pytania, Edyta Pazura zdradziła, w jaki sposób udaje jej się trzymać brud i kurz w ryzach. Gwiazda wyjawiła, że jest prawdziwą perfekcjonistką, jeśli chodzi o dom. Przyznała się do bzika na punkcie czystego piekarnika, podłóg i zapachu i wyznała, że uwielbia kiedy wnętrza przesyca zapach świeżego prania.

Celebrytka przyznała się jednak, że o idealny stan wnętrz nie dba sama. Korzysta z pomocy domowej i zatrudnia osobę, która na co dzień zajmuje się porządkami.

Nie sprzątam sama w domu. Ja go urządzałam, ale nie mam czasu na sprzątanie i nie będę udawać, że to robię. Zatrudniam osobę do pomocy w sprzątaniu. Jeśli chodzi o mnie, to i owszem, raz na jakiś czas robię sobie tydzień urlopu, który polega na tym, że zakładam rękawice, kupuję pudła i ogarniam chatę, czyli oddaję rzeczy, z których dzieci wyrosły, czy robię generalny porządek. Nikt tego za mnie nie zrobi – odpowiedziała.

Edyta Pazura
Edyta Pazura

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
2. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski spędzili wspólny wieczór. Zdjęcia mówią wszystko
3. Marcin Hakiel podjął decyzję o wyjeździe. Po rozstaniu nie mógł zrobić nic innego