Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Cezary Pazura czule trzyma dłoń na brzuszku żony. Edyta Pazura ogłosiła nietypową nowinę: „Nie jestem w ciąży”
Michał Fitz
Michał Fitz 08.08.2022 12:43

Cezary Pazura czule trzyma dłoń na brzuszku żony. Edyta Pazura ogłosiła nietypową nowinę: „Nie jestem w ciąży”

Edyta Pazura
TRICOLORS/East News

Edyta Pazura znana jest ze swojego poczucia humoru, którego próbkę regularnie daje tym, którzy obserwują ją w mediach społecznościowych. Teraz zrobiła to po raz kolejny, żartobliwie wyjaśniając jedno z opublikowanych zdjęć.

Niewykluczone, że żona Cezarego chciała też w ten sposób uciąć potencjalne, medialne spekulacje, które mogłyby się pojawić, gdyby faktycznie nie wyraziła się wystarczająco jasno.

Edyta Pazura pozuje z mężem. Czarek czule trzymał dłoń na jej brzuchu

Edyta Pazura opublikowała w mediach społecznościowych fotkę wraz ze swoim mężem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, bo tego typu zdjęć wrzucała już mnóstwo, gdyby nie drobny szczegół. Jej mąż objął ją bowiem za talię i brzuch. Mężczyźni często robią tak, by podkreślić, że ich partnerka jest w ciąży.

Widocznie Edyta była tego świadoma i by nie wprowadzać fanów oraz opinii publicznej w błąd, od razu sprostowała, pisząc:

– Nie… nie jestem w ciąży

Warto zaznaczyć, że do tej pory urodziła Cezaremu trzy pociechy. Można więc przypuszczać, że Pazurowie na kolejnych potomków już się nie zdecydują.

Edyta Pazura na wakacjach z dziećmi

Edyta Pazura jest teraz zresztą ze wspomnianymi wyżej pociechami na wakacjach w Stanach Zjednoczonych. Jak napisała w jednym z postów, trudno mówić o urlopie w trakcie takiego wyjazdu, bo dzieci dostarczają całą masę obowiązków.

Troje dzieci + USA= mieszanka wybuchowa. Postawiłam na dużą ilość lodów i innych uspokajaczy, abyśmy mogli chociaż spokojnie walizki przerzucić — stwierdziła żartobliwie Edyta.

Pomimo takich trudności wakacyjny wypad absolutnie nie zbrzydł Pazurom. Sama Edyta przyznała, że jest Stanami Zjednoczonymi wprost zachwycona, choć dostrzega też jego wady. Te jednak również tworzą wyjątkowy klimat tego miejsca.

– Biorę je garściami ze wszystkimi wadami i zaletami, jednak ilość bodźców przekracza nawet moje wyobrażenie o miejscu — wyjawiła.

Zobacz post:

Edyta pazura

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Edyta Pazura obchodziła 60. urodziny męża, gdy doszło do okropnego wypadku. Została poturbowana
  2. Nowakowska nagle zwróciła się do Kammela: „To jest hit wszech czasów, co powiedziałeś”. Wszystko poszła na żywo
  3. Edyta Górniak odleciała, straszy fanów wodą w butelce. „Uzyskaj właściwy kod częstotliwości”

Tagi: Edyta Pazura