Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edyta Górniak udzieliła przestrogi Sarze James. Opowiedziała, jak wygląda rynek muzyczny w USA
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 27.08.2022 23:15

Edyta Górniak udzieliła przestrogi Sarze James. Opowiedziała, jak wygląda rynek muzyczny w USA

fot. instagram.com/edytagorniak, instagram.com/sara_james_music/

Edyta Górniak postanowiła dać dobrą radę młodszej koleżance z branży. Uznała, że sukces Sary James w Stanach Zjednoczonych może się wiązać z wieloma niebezpieczeństwami, których lepiej uniknąć. „Wiem to od wielu znajomych artystów i muzyków” – wyjaśniła 49-letnia artystka.

Górniak można uznać za jedną z bardziej kultowych wokalistek polskiej sceny muzycznej. Gwiazda osiągnęła mnóstwo sukcesów i współpracowała z wieloma znanymi nazwiskami. Swego czasu mieszkała nawet w USA, dlatego postanowiła ostrzec Sarę James przed tamtejszym rynkiem.

Edyta Górniak ostrzegła Sarę James

W ostatnim czasie media w kraju huczą o wielkim sukcesie Sary James. Młoda wokalistka zachwyciła jurorów amerykańskiej wersji „Mam Talent” i dostała się do finałowego odcinka show. Wiele osób trzyma kciuki za jej zwycięstwo i liczy, że uda jej się podbić międzynarodowy rynek.

Osiągnięcia Sary James komentowały także gwiazdy polskiego show-biznesu. Głos postanowiła zabrać także Edyta Górniak, która ma już za sobą mnóstwo doświadczeń w branży. Poradziła młodej artystce ostrożność, która konieczna jest na amerykańskim rynku.

W Stanach Zjednoczonych trzeba bardzo uważać na wszystkie dokumenty, które się podpisuje – powiedziała Edyta Górniak dla „Plejady”.

Czy Sara James zostanie międzynarodową gwiazdą?

Edyta Górniak wytłumaczyła, że z amerykańskich kontraktów nie jest łatwo się wyplątać. Doświadczyło tego już wielu utalentowanych artystów. Zdaniem Elżbiety Zapendowskiej Sara James potrzebuje amerykańskiego agenta. Odpowiednia osoba mogłaby jej pomóc odnaleźć się na zagranicznym rynku i umiejętnie poprowadzić karierę młodej artystki.

– To musi być ktoś ze światowego show-biznesu. My tego jeszcze nie umiemy. Myślę, że gdyby ktoś na amerykańskim rynku wziął ją pod opiekę, to na pewno by to dało efekt. To musi być ktoś formatu Simona Cowella – wyjaśniła Zapendowska dla „Plejady”.

Myślicie, że Sarze James uda się odnieść światowy sukces? Jej finałowy występ w „Mam Talent” będzie można zobaczyć już 13 września na stacji NBC.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez SARA JAMES (@sara_james_music)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Juror „Mam Talent” zdradził swoją opinię na temat Sary James. Młoda gwiazda usłyszała ważne słowa
  2. Danuta Szaflarska nigdy nie wylewała za kołnierz. Aż trudno uwierzyć, z czym ją pochowano
  3. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wciąż nie podzielili majątku. Chodzi o miliony złotych

Źródło: Plejada