Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edyta Górniak ma dość hejtu po wyborze kandydata na Eurowizję. Odcina się od tematu
Martyna Pałka
Martyna Pałka 05.03.2023 14:19

Edyta Górniak ma dość hejtu po wyborze kandydata na Eurowizję. Odcina się od tematu

Edyta Górniak
fot. KAPIF

Edyta Górniak ma już dość hejtu z powodu wyników polskich preselekcji do Konkursu Piosenki Eurowizji. Teraz piosenkarka postanowiła kategorycznie odciąć się od tematyki tego wydarzenia.

Gwiazda wypowiedziała się na temat niezadowolenia internautów i nawiązała również do występu Rafała Brzozowskiego sprzed dwóch lat, kiedy podobnie jak teraz, była krytykowana przez fanów.

Edyta Górniak w ogniu krytyki po preselekcjach do Eurowizji

Nie milkną głosy na temat wyboru reprezentanta Polski na Konkurs Piosenki Eurowizji. Fani są zawiedzeni, że tym razem w imieniu naszego kraju wystąpi Blanka z piosenką “Solo”, a nie jej główny konkurent, czyli Jann z utworem “Gladiator”. 

Jedną z osób, której najbardziej dostało się za wybór naszego przedstawiciela, jest przewodnicząca jury Edyta Górniak. Piosenkarka ma już dość wszechobecnego hejtu i kategorycznie odcięła się od tego tematu.

 

Nie żyje Eryk Romanowski. Został zaatakowany na ulicy, miał tylko 16 lat

Edyta Górniak odcina się od konkursu Eurowizji

Wokalistka wyznała, że jest zmęczona nieustanną krytyką i hejtem, jakie spadły na nią po ogłoszeniu reprezentanta Polski na tegoroczny konkurs Piosenki Eurowizji. Piosenkarka wyznała, że nawet pomimo zmiany regulaminu show ludzie wciąż nie są zadowoleni, a ona nie ma zamiaru dłużej uczestniczyć w tym wydarzeniu.

 

Edyta Górniak przeprasza fanów za polskie preselekcje do Eurowizji

Jednocześnie na swoim profilu na Instagramie Edyta Górniak wyznała, że jest jej bardzo przykro z powodu zawodu fanów . Zdradziła również, że chciałaby, aby wszyscy wielbiciele show byli zadowoleni, ale nie ma władzy absolutnej i pewne sprawy są poza jej kontrolą.

- Jeśli chodzi o projekt Eurovision, straciłam do wszystkich zaufanie. Choćby zmieniano i poprawiano regulamin, nigdy więcej nie dotknę tego tematu. Widziałam, co działo się w zeszłym roku, widziałam także, co ludzie zrobili, kiedy pojechał Rafał. I teraz znów jest to samo. Czuję się jak tarcza, którą ktoś wypożyczył i postawił sobie przed drzwiami. Temat jest dla mnie zamknięty - wyznała Edyta Górniak po zakończeniu polskich preselekcji.

Edyta Górniak 1.jpg
fot. KAPIF
Edyta Górniak 3.jpg
fot. KAPIF
Edyta Górniak 2.jpg
fot. KAPIF
Powiązane
Ranczo quiz
Mógłbyś zostać wójtem w Wilkowyjach? Test wiedzy o serialu "Ranczo"