Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edyta Górniak i Piotr Kraśko byli parą. Już po kilku tygodniach przeszli na kolejny etap znajomości
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 31.12.2021 09:50

Edyta Górniak i Piotr Kraśko byli parą. Już po kilku tygodniach przeszli na kolejny etap znajomości

Edyta Górniak
Fot. Instagram.com / edytagorniak / p_krasko

Edyta Górniak wiele lat temu spotykała się z jednym z obecnie najpopularniejszych dziennikarzy – Piotrem Kraśko. Para po niedługim czasie rozstała się. Jaki był powód?

Edyta Górniak opowiadała w mediach o kilku swoich związkach, ale nigdy nie zdradzała zbyt wielu szczegółów relacji z ówczesnym dziennikarzem TVP.

Edyta Górniak i Piotr Kraśko byli parą

Edyta Górniak jest wybitną polską piosenkarką, kompozytorką, autorką tekstów i producentką. Gwiazda jest także członkinią Akademii Fonograficznej ZPAV oraz Stowarzyszenia Artystów Wykonawców Utworów Muzycznych i Słowno-Muzycznych SAW.

W mediach w kontekście byłych partnerów Edyty najwięcej mówi się o jej ex mężu Dariuszu Krupie, z którym doczekała się syna Alana. Związek nie przetrwał próby czasu, a jak spekulują media, obecne relacje dwojga rodziców prawdopodobnie nie są najlepsze.

Niewiele osób natomiast było świadomych, że Górniak na początku kariery związana była z Piotrem Kraśko, jeszcze wtedy dziennikarzem TVP. Jak sugerują portale plotkarskie, zauroczeni sobą szybko przeszli na dalszy etap znajomości i już po kilku tygodniach zamieszkali razem.

Związek jednak nie przetrwał próby czasu i do dziś nie wiadomo, z jakich powodów się rozpadł. Jak zdążyliśmy się dowiedzieć, Edyta i Piotr raczej nie rozstali się w atmosferze skandalu i do dziś mają przyjazne i życzliwe relacje.

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Piotr Kraśko (@p_krasko)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sara James pochwaliła się zdjęciem z mamą. Pani Arleta wygląda jak siostra piosenkarki
  2. Dominika Gwit niknie w oczach. Fanka pod najnowszym zdjęciem całej sylwetki: „Mega widać różnicę”

Źródło: Radiozet.pl, Pudelek.pl, Party.pl