Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edyta Górniak dziękuje Patrykowi Vedze: „Był pan gotów przyjąć tak potworne obciążenie”
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 02.05.2021 18:50

Edyta Górniak dziękuje Patrykowi Vedze: „Był pan gotów przyjąć tak potworne obciążenie”

Edyta Górniak
Fot. East News/TRICOLORS

Patryk Vega na początku lutego podzielił się ze światem swoją produkcją zatytułowaną „Oczy diabła”. Dokument porusza bardzo trudny temat handlu dziećmi. Projekt słynnego reżysera widziało już tysiące osób, a wśród nich znalazła się Edyta Górniak. Po obejrzeniu gwiazda podziękowała Patrykowi Vedze za jego pracę i przyjęcie „tak potwornego obciążenia”.

Edyta Górniak w ostatnim czasie wzbudza wiele emocji. Gwiazda dzieli się swoimi niekonwencjonalnymi przemyśleniami za pośrednictwem Instagrama. Jakiś czas temu wypowiedziała się również na temat produkcji Patryka Vegi pt.:”Oczy diabła”.

Edyta Górniak dziękuję Patrykowi Vedze

Edyta Górniak za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiła podziękować Patrykowi Vedze za wysiłek i pracę, jaką włożył w realizację jednego ze swoich ostatnich projektów.

Słynny reżyser postanowił bowiem stworzyć materiał na temat handlu dziećmi.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Vega rozmawia przed kamerą z ciężarną, z handlarzem dziećmi i z pośredniczką działającą między nimi. Na zdrowy rozum handlarze dziećmi powinni trzymać język za zębami. A tu nie, handlarz początkowo zgadza się tylko na skomplikowane, skrywające jego tożsamość połączenie internetowe, ale później spotyka się z Vegą i gada, zresztą po polsku, jak najęty, przez kilkadziesiąt godzin. A niby dlaczego? – wypowiadał się na temat dokumentu Vegi Jacek Szczerba w rozmowie z Gazetą Wyborczą.

Inną opinię na temat filmu ma Edyta Górniak, którą szczerze poruszył jego temat i sposób zaprezentowania. Polska diwa chcąc wyrazić swoją wdzięczność, przekazała za pośrednictwem Instagrama ważne słowa.

-Szanowny Panie Vega, w imieniu własnym, jako matki i w imieniu wszystkich, potencjalnie uchronionych od teraz dzieci, dziękuję panu całym sercem, że był pan gotów tak głęboko zanurzyć się w piekle, by zrobić ten film – mówiła Edyta Górniak.

Dziękuję panu, że był pan gotów przyjąć tak potworne obciążenie psychiczno-emocjonalno-duchowe na siebie, aby zebrać wszystkie materiały, i aby ten film mógł powstać – wyznała w dalszej części wypowiedzi artystka.

A wy mieliście okazję zobaczyć „Oczy diabła”? Jakie są wasze odczucia po obejrzeniu materiału?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram