Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edyta Górniak sprzedaje luksusowy apartament. Wiadomo już, gdzie chce kupić kolejny
Karina Sulich
Karina Sulich 29.01.2020 14:11

Edyta Górniak sprzedaje luksusowy apartament. Wiadomo już, gdzie chce kupić kolejny

edyta górniak
fot. instagram.com @allansbeats

Edyta Górniak znana jest ze swoich częstych przeprowadzek i śmiało można nazwać ją obywatelką świata. Teraz, największa diwa polskiej sceny muzycznej postanowiła sprzedać swój luksusowy apartament! Ile musimy zapłacić, by mieszkać jak gwiazda?

Edyta Górniak miała sporo na głowie. Gwiazda przez ostatnie dwa lata jeździła po całej Polsce w ramach swojej trasy koncertowej oraz, wraz ze stacją TVN, nakręciła program My Way. Piosenkarka nie zwalnia tempa i już ma plany na dalszą przyszłość! Chce skupić się na nowej płycie, ale zanim to nastąpi, planuje sprzedać swój luksowowy apartament! Zdradza też, gdzie kupi kolejny. Jeżeli przyszłe lata będą dla niej tak samo owocne, utalentowana piosenkarka nie spędzi w nim za dużo czasu.

Gdzie mieszka Edyta Górniak?

Edyta Górniak mieszka na warszawskim Mokotowie. Przynajmniej tak było jeszcze jakiś czas temu. Gwiazda bardzo dobrze strzeże swojej prywatności i słynie z częstych przeprowadzek oraz długich tras koncertowych. Los Angeles, Kraków czy słoneczna Portugalia to tylko nieliczne z miejsc, w jakich przyszło żyć utalentowanej piosenkarce. Jednak ostatnio, w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską, Edyta Górniak zdradziła, że w szykuje duże zmiany, a jedną z nich będzie sprzedaż jej luksusowego apartamentu! Która posiadłość będzie możliwa do zakupienia i ile trzeba zapłacić, by mieszkać jak gwiazda?

Edyta Górniak sprzedaje dom

Edyta Górniak sprzedaje dom. Jej piękny apartament na zachodzie Europy ma zostać wystawiony na sprzedaż już w lutym. Gwiazda w rozmowie dla Dzień Dobry TVN przyznała Agnieszce Jastrzębskiej, że z willą w Portugalii wiąże się zbyt dużo wspomnień i czuje, że musi ją sprzedać.

Piosenkarka ma jednak zamiar zainwestować w inne nieruchomości. Dodała, że marzy jej się coś w polskich górach, Warszawie i Azji. Ile Edyta Górniak żąda za swoje portugalskie włości? Jak dowiedział się portal Jastrząb Post, Edyta Górniak za apartament w słonecznej Portugalii chce 400 tysięcy euro, co wynosi około 1 mln 700 tys. zł.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Edyta Górniak

Edyta Górniak uwielbia Azję, co można zauważyć na jej Instagramie. Nic dziwnego, że właśnie tam chce kupić posiadłość.

Edyta Górniak

Piosenkarka jest sławna nie tylko w Polsce.

Edyta Górniak

Dwa dni temu gwiazda wystąpiła w Kaliszu, zamykając tym samym swoją ostatnią trasę koncertową.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje 49-latka. Po miesiącu od zaginięcia natrafiono na ślad kobiety, odnaleziono jej ciało
  2. Małżeństwo otworzyło prezent ślubny po 9 latach. Nie mogli uwierzyć w jego zawartość
  3. Odkrył, co jego dziewczyna robi z jego psem, gdy nie ma go w domu. Ukryta kamera zarejestrowała wszystko

źródło: jastrzabpost.pl