Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Niewiarygodna decyzja Edyty Górniak. Widzowie „The Voice” zdębieli, nie wierzyli, że wszystko dzieje się naprawdę
Karol Osiński
Karol Osiński 15.11.2020 20:54

Niewiarygodna decyzja Edyty Górniak. Widzowie „The Voice” zdębieli, nie wierzyli, że wszystko dzieje się naprawdę

edyta górniak
fot. kadr z programu „The Voice of Poland”

Edyta Górniak w pierwszym finałowym odcinku trwającej edycji programu The Voice of Poland podjęła decyzję, jakiej prawdopodobnie nie spodziewał się żaden z widzów show. Podczas przyznawania tzw. złotego biletu, gwarantującego przejście do następnego etapu programu postanowiła, że nie przyzna go faworytce Annie Gąsienicy-Byrcyn. Powędrował on natomiast do Ignacego Błażejewskiego.

Choć wszyscy byli przekonani, że to właśnie Ania otrzyma złoty bilet, Edyta Górniak postanowiła inaczej. Jak w każdym odcinku programu nie zabrakło emocji.

Komu Edyta Górniak przyznała złoty bilet?

Edyta Górniak przyznała złoty bilet Ignacemu Błażejewskiemu. Mimo tego, że chłopak nie był faworytem widzów, to udało mu się przejść do kolejnego etapu programu właśnie za sprawą wspomnianego biletu. Od początku zdecydowaną przodowniczką w wyścigu o to wyróżnienie była Anna Gąsenica-Byrcyn, której głos oczarował tysiące telewidzów.

Edyta Górniak nie mogła powstrzymać się od komplementów, chwaląc głos Anny. Po jej występie na policzkach diwy pojawiły się łzy, czemu nie można było się dziwić. Wzruszenie dało się poznać po twarzach wszystkich trenerów.

Wokalistka była pod ogromnym wrażeniem umiejętności wokalnych oraz głosu Anny Gąsienicy-Byrcyn, po czym z drżącym głosem powiedziała – chciałabym śpiewać jak Ty. Jednak ten komplement nie okazał się jednoznaczny z przyznaniem złotego biletu. Samą sytuację z przyznawaniem wyróżnienia Edyta Górniak skomentowała:

– Cieszę się, że tak pięknie brzmieliście dzisiaj. Bałam się o wszystkich uczestników […] Pokazaliście, że muzyka nadal niesie piękną energię, motywującą, uzdrawiającą i pod każdym względem piękną. […] Chciałabym podarować złoty bilet, czyli gwarancję przejścia do kolejnego odcinka… Ignacemu – powiedziała Edyta Górniak.

  1. Świerzyński z Bayer Full: ”Może te 550 tys. zł robi na ludziach wrażenie, ale na mnie nie”. Wyjaśnił dlaczego
  2. 10 zastępów straży, w akcji grupa poszukiwawcza, 3 osoby pod gruzami. Tragedia w centrum Polski
  3. Fatalna, niespodziewana wiadomość dla największych polskich gwiazd. Jednak nie dostaną pieniędzy z Funduszu Wsparcia Kultury?

The Voice of Poland pierwszy odcinek finałowy

Kolejna edycja programu The Voice of Poland powoli dobiega końca, a za nami pierwszy odcinek finałowy, w którym nie zabrakło emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Z uwagi na szalejącą pandemię koronawirusa Telewizja Polska podjęła decyzję, że trzy odcinki finałowe programu odbędą się bez udziału publiczności.

Co więcej, prowadzącymi pierwszy finałowy odcinek byli Tomasz Kammel i Małgorzata Tomaszewska, która dołączyła do grona współprowadzących w obecnej edycji. Zabrakło natomiast Adama Zdrójkowskiego i Michała Musiała, którym wypadły inne zobowiązania.

– Po podjęciu decyzji o nagraniach odcinków finałowych okazało się, że terminy innych zobowiązań zawodowych obu aktorów uniemożliwiły im pojawienie się na planie „The Voice of Poland” – poinformowali producenci programu, jak podaje plejada.pl.

Natomiast ku radości wielu telewidzów w show pojawiła się wcześniej zapowiadana Justyna Steczkowska, która przez jakiś czas pełniła rolę jurorki programu. Podczas emisji zaprezentowała swój najnowszy utwór, pt. Miej odwagę. Większość z fanów oczekiwała jednak pojawienia się Edyty Górniak, która w dniu emisji finału obchodziła 48. urodziny.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

edyta górniak

Edyta Górniak podjęła nieoczekiwaną decyzję w programie The Voice of Poland.

Edyta Górniak

Postanowiła, że przyzna zloty bilet Ignacemu Błażejewskiemu.

Edyta Górniak

Faworytką widzów była Anna Gąsienica-Byrcyn, po której występnie Edyta Górniak nie mogła powstrzymać się od łez.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przez pół tygodnia sklepy będą zamknięte. Czeka nas kilka dni bez robienia zakupów
  2. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
  3. Siedziała w więzieniu z mamą Madzi. Ujawniła, co działo się z nią w zakładzie, wstrząsające szczegóły
  4. Przekazano niezwykle smutną wiadomość. Nie żyje Halina Wiśniewska
  5. Stanie się 18 listopada o 18.00. Wszystko zostało już zapowiedziane, Strajk Kobiet wzywa w konkretne miejsce
  6. Czy kot jest zagrożeniem dla kobiet w ciąży? Przyszłe mamy powinny na siebie uważać
  7. Adam Małysz pokazał niebywałe nagranie ze swojego domu. Takiego go nie znacie, wideo poruszyło tysiące Polaków (WIDEO)

Źródło: plejada.pl