Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edyta Golec nie rozpoznaje męża
Weronika Wasiak
Weronika Wasiak 30.08.2021 21:20

Edyta Golec nie rozpoznaje męża

TRICOLORS/East News

Edyta Golec zaskoczyła wszystkich swoim wyznaniem na temat męża. Kto by pomyślał, że po tylu latach w jej małżeństwie wciąż przytrafia się coś takiego.

Edyta i Łukasz Golcowie są małżeństwem od 21 lat. Mimo upływu czasu z każdym dniem wydają się jeszcze bardziej w sobie zakochani, a dopełnieniem ich szczęścia jest syn Bartłomiej. Ostatnio Edyta postanowiła podzielić się z fanami bardzo osobistym wyznaniem dotyczącym jej męża.

Edyta Golec zszokowała wyznaniem

Chociaż Edyta nieczęsto bryluje na czerwonym dywanie, zdołała zgromadzić wokół siebie niemałą rzeszę fanów – na Instagramie śledzi ją bowiem przeszło 18 tysięcy internautów. Nic dziwnego, że żona muzyka jest tam tak aktywna i często ucina sobie pogawędki na InstaStory.

Edyta chętnie zamieszcza na profilu swoje zdjęcia i zdradza najciekawsze smaczki z życia. Ostatnio dała obserwatorom szansę na zadanie pytań, na które skrupulatnie odpowiadała. Trudno się dziwić, że wiele z nich dotyczyła jej małżeństwa z uwielbianym muzykiem.

By odpowiedzieć na jedno z pytań, Edyta celowo zamieściła zdjęcie z mężem i szwagrem Pawłem. Spora rzesza nawet najbardziej oddanych fanów do dziś miewa kłopoty z rozpoznaniem Golców. A jak jest w przypadku żony jednego z nich?

Internautka zapytała Edytę, czy zdarza jej się mylić braci. Ta, choć odpowiedziała pytaniem, dała jasno do zrozumienia, że mimo upływu czasu wciąż ich myli.

-A kto ich nie myli? – odparła Edyta.

Okazuje się, że fani i Edyta nie są w tym jedynymi. Swego czasu Łukasz Golec przyznał, że podobnie jest z innymi członkami rodziny czy… nawet z dziećmi!

-Wiele osób nas myli, nie rozpoznaje. Nawet nasza najbliższa rodzina. Mało tego, nawet nasze dzieci też się czasami mylą i mówią do Pawła tata, a do mnie jego dzieci też tata – mówił dla Faktu.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Kurski zdecydował. Gwiazdor TVP wyrzucony z telewizji, koniec kultowego programu

Źródło: Instagram