Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dziś na TVP odbędzie się piękny koncert „Bo w rodzinie siła”. Warto oglądać
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 06.01.2022 15:40

Dziś na TVP odbędzie się piękny koncert „Bo w rodzinie siła”. Warto oglądać

TVP
fot. facebook.com/BadzmyRazem.TVP

Dziś na kanale TVP odbędzie się wyjątkowy koncert „Bo w rodzinie siła”. Wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej – m.in. Edyta Górniak, Katarzyna Cerekwicka, Krzysztof Cugowski, Chris Cugowski, Jerzy Zelnik.

Koncert zorganizowany z okazji ogłoszonego przez papieża Franciszka „Roku Rodziny” z pewnością będzie okazją do wielu wzruszeń dla widzów Jedynki.

Koncert „Bo w rodzinie siła” na Jedynce

Papież Franciszek ogłosił rok 2022 „Rokiem Rodziny”. Z tej okazji TVP zdecydowała się zorganizować wyjątkowe wydarzenie, które ma przypomnieć nam wszystkim o sile, jaką dają nam bliskie więzi z ludźmi.

Tego wieczoru ponadczasowe utwory zaśpiewają: Edyta Górniak, Katarzyna Cerekwicka, Krzysztof Cugowski, Chris Cugowski, Ida Nowakowska, Jerzy Zelnik, Ewa Dałkowska, Golec uOrkiestra, Andrzej Lampert, Katarzyna Dereń, Tadeusz Seibert, Krzysztof Iwanieczko, Michał Gasz, Marysia i Grzegorz Stachera, grupa muzyczna Małe TGD.

W roli prowadzących wystąpią Ida Nowakowska i Tomasz Wolny.

Wydarzenie jest organizowane przez Telewizję Polską i Fundację Kresy Historii.

Koncert zostanie wyemitowany dziś (6 stycznia) o godz. 17.20 na telewizyjnej Jedynce.

Mój występ jest symboliczny. Wierzę w moc rodziny. Cieszę się, że mogę uczestniczyć w tym koncercie razem z Maksymilianem Markiem, moim malutkim, najukochańszym na świecie synkiem. Rodzina to największa siła, z jaką można iść przez życie – wyznała w jednym z wywiadów Ida Nowakowska, która poprowadzi koncert z Tomaszem Wolnym i zaśpiewa w duecie z Tadeuszem Seibertem.

Źródło: Fakt, Onet

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zdumiewające wyznanie Tomaszewskiej w PnŚ, nawet Tomasz Wolny się nie spodziewał
  2. Miliony Polaków włączą TVP i zaniemówią. Stacja ogłosiła, co pokaże 06.01 dokładnie o 17:20