Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > 11-letnia dziewczynka w ciąży, serce pęka. Matka wiedziała o wszystkim
Kinga Majewska
Kinga Majewska 07.05.2020 22:55

11-letnia dziewczynka w ciąży, serce pęka. Matka wiedziała o wszystkim

dziewczynka
fot. pixabay.com

Dziewczynka zaszła w ciążę mając 11 lat. Jak podaje portal o2.pl, ojcem nienarodzonego jeszcze dziecka prawdopodobnie jest 14-letni przyrodni brat dziewczynki, z którym ta mieszka w domu zastępczym. O całej sytuacji wiedziała ich przybrana matka, która zbagatelizowała problem. Mamy informacje w tej sprawie.

Dziewczynka z Rosji wkrótce zostanie mamą. 11-letnia Valentina jest w 4. miesiącu ciąży. Jak się okazuje, to nie koniec szokujących wiadomości. Ojcem dziecka zostanie rzekomo jej trzy lata starszy przyrodni brat.

11-letnia dziewczynka w ciąży

Dziewczynka, która wychowywała się w domu zastępczym jest w 4. miesiącu ciąży. Według rosyjskich mediów ojcem nienarodzonego jeszcze dziecka jest jej 14-letni przyrodni brat, z którym mieszka w tym samym domu.

Portal life.ru poinformował, że zastępcza matka dzieci wiedziała o szczególnych relacjach swoich podopiecznych, lecz zbagatelizowała sprawę. Ich wspólne sypianie zrzucała na bliską więź, którą udało się stworzyć przez dzieci.

  1. Kobieta remontowała dom, w ogrodzie znalazła małą trumnę. Nie mogła uwierzyć, co się w niej znajdowało
  2. Widok zwala z nóg, policja udostępniła wyjątkowo smutne nagranie. Chodzi o 3,5-letniego Kacperka
  3. 2-letnia dziewczynka z Malborka pod wpływem środków odurzających. Była pod opieką ojca

Wszczęto postępowanie

Cała historia rozpoczęła się w 2012 roku, kiedy dziewczynka trafiła do rodziny zastępczej. Jej przyrodni brat trafił tam 5 lat po niej. Według informacji podanych przez rosyjskie media rodzina miała być pod stałym nadzorem opieki społecznej. Kontrole odbywały się dwa razy do roku.

Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy