Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dziennikarka została zaatakowana w programie na żywo. Do sali wpadła kobieta bez ubrań na sobie
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 23.03.2021 10:28

Dziennikarka została zaatakowana w programie na żywo. Do sali wpadła kobieta bez ubrań na sobie

Mirela Vaida
Youtube/Mirela Vaida

Dziennikarka Mirela Vaida podczas emisji programu na żywo została zaatakowana przez nagą kobietę, która próbowała rzucić w prowadzącą kamieniem. Nagranie ma już ponad milion wyświetleń.

19 marca w trakcie emisji rumuńskiego programu Dostęp Bezpośredni (ang. Acces Direct) została zaatakowana prowadząca Mirela Vaida. Do studia wbiegła roznegliżowana kobieta, która krzyczała i usiłowała uderzyć Mirelę kamieniem.

Jak doszło do incydentu?

Acces Direct to rumuński program emitowany na kanale Antena 1. W programie poruszane są tematy związane ze światem show-biznesu.

Podczas piątkowej emisji transmisja musiała zostać nagle przerwana. Naga kobieta wbiegła do studia, krzycząc do Mireli Vaidy, by ta dała jej pieniądze. Kobieta rzuciła kamieniem w prowadzącą, co widać jest wyraźnie na nagraniu zamieszczonym w sieci.

Emisja została przerwana na kilkanaście minut. Później po wznowieniu dziennikarka płakała. Powiedziała też, że obawia się o swoje życie. Wyjawiła, że dostaje dużo gróźb, także w internecie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Według wstępnych ustaleń kobieta dostała się do studia przez niezabezpieczone boczne drzwi. Na szczęście bardzo szybko została zatrzymana.

Mirela Vaida jest w niebezpieczeństwie?

Kobieta natychmiast została zatrzymana przez policję i trafiła do szpitala psychiatrycznego. Według podejrzeń kobieta cierpi na zaburzenia psychiczne i to nie pierwszy raz kiedy miała do czynienia z policją.

Okazuje się, że Vaida dostawała już wiele gróźb, bardzo często w internecie. Rumuńskie media twierdzą, że dziennikarka w ostatnim czasie otrzymywała groźby od kobiety, która 4 lata temu wepchnęła inną kobietę pod pociąg w metrze.

W internecie zostało zamieszczone nagranie z emisji piątkowego odcinka. Widać kamień rzucony w kierunku prezenterki oraz słychać jej krzyk.

Czy bezpieczeństwo dziennikarki jest wciąż zagrożone? Na nagraniu widać jej ogromne przerażenie. W ostatniej części filmu prezenterka przyznaje, że obawia się o własne życie. Film dostępny jest na kanale Acces Direct na Youtube.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródła: Fakt.pl, Polsatnews.pl

Tagi: Mirela Vaida
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania