Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Dzień dobry TVN” pokazało Dorotę Wellman przytuloną do Marcina Prokopa. Widok bawi do łez
Michał Fitz
Michał Fitz 17.01.2022 15:10

„Dzień dobry TVN” pokazało Dorotę Wellman przytuloną do Marcina Prokopa. Widok bawi do łez

Dzień Dobry TVN
youtube.com/tvnpl

Dorota Wellman i Marcin Prokop od lat są kojarzeni jako najbardziej zgrana para prowadzących w programie Dzień Dobry TVN. Tym razem potwierdzili to po raz kolejny dosyć nietypową fotką.

Zarówno producenci programu, jak i wyżej wspomniany prezenter opublikowali na swoich social mediach fotografię Wellman i Prokopa, która może zaskoczyć, a przy tym rozbawić każdego widza show.

Niecodzienne sceny w Dzień Dobry TVN

Do czego w takim razie doszło na planie programu? Marcin Prokop i Dorota Wellman zdecydowali się przebrać na potrzeby konkretnego odcinka, a w zasadzie nawet pojedynczego tematu. Ich kostiumy były jednak mocno ekstrawaganckie, co sprawiało, że obydwoje wyglądali uroczo i jednocześnie komicznie. Para prezenterów przebrała się bowiem za bałwany.

Prowadzący zapozowali do wspólnego zdjęcia, na którym Prokop wyciąga język, a Wellman, udając mniejszego, biednego bałwanka, wtula się w swojego kolegę. Trudno uwierzyć, by ta scenka nie sprokurowała uśmiechu na czyjejś twarzy. Jak widać zresztą, ogromny ubaw mieli przy tym także prowadzący. Marcin Prokop zdecydował się nawet na opatrzenie tego zdjęcia opisem z podtekstem.

– Kiedy śnieg wejdzie za mocno – skwitował prezenter.

Zachwytu nie kryli też obserwujący, którzy zalali sekcję komentarzy masą pozytywnych odpowiedzi. Widać, że udziela im się dobra energia przekazywana przez prowadzących.

– Jak widzę, że dziś wy jesteście prowadzącymi, to pogłaśniam tv – pisze jedna z użytkowniczek.

– Kocham Was za każdym razem oglądając coraz bardziej – dodaje inny internauta.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. W poniedziałek w Biedronce istne szaleństwo. Ceny jak marzenie
  2. Nagle zapadła się pod ziemię. Gdzie teraz mieszka Pola Raksa?
  3. Wielka afera, internauci porażeni decyzją Polsatu. Poszło o niepełnoletnią Viki Gabor