Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dzień Dobry TVN: To najseksowniejsza babcia na świecie. Jej wiek zaskakuje
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 15.05.2018 18:22

Dzień Dobry TVN: To najseksowniejsza babcia na świecie. Jej wiek zaskakuje

dzień dobry TVN
screen Dzień Dobry TVN

Dzień Dobry TVN. Gina Stewart to najseksowniejsza babcia na świecie! Kobieta ma 48-lat, czwórkę dzieci w wieku od 4 do 27 lat i wnuczkę. Posiada również nieziemsko seksowe ciało, którego może pozazdrościć jej niejedna 20-latka. Chcielibyście mieć taką babcię? 

Gina Stewart z Australii została okrzyknięta najseksowniejszą babcią na świecie. Kobieta zapewnia, że jej wygląd to działo natury i zasługa dbania o siebie. Na swoim Instagramie ma już sporą grupę fanów, zabrała już ponad 75 tysięcy obserwatorów. Jej profil jest pełen seksownych zdjęć, które przypominają sesje do takich magazynów jak Playboy. Myślicie, że Gina jest naturalna, a jej dorosłe dzieci są zadowolone z wizerunku matki?

Dzień dobry TVN: najseksowniejsza babcia na świecie

Gina Stewart była gościem Mateusza Hładkiego w programie Dzień dobry TVN, kobieta wyznała, że od niedawna dba o siebie, a zdrowo zaczęła się odżywiać zaledwie dwa lata temu. „Najseksowniejsza babcia” zapewnia, że jej wygląd to zasługa natury. Kobieta podkreśla, że nie używa botoksu, ani nigdy nie majstrowała przy swojej twarzy.

Podkreśla, że jedyną operacją, jaką przeszła jest powiększenie biustu (która nie podlega dyskusji), a operacja przeprowadzona była 10 lat temu. Gina twierdzi, że do perfekcji opanowała konturowanie twarzy a’la Kim Kardashian i w ten sposób uzyskuje idealny kształt twarzy i pełne usta.

Kobieta postanowiła wyjawić jakie triki stosuje, by wyglądać świetnie w wieku 48-lat! Sekret tkwi w olejku kokosowym i różanym. Dodatkowo Stewart jest zawodową fryzjerką.

Najseksowniejsza babcia świata i jej rodzina

Gina na co dzień zajmuje się samotnym wychowywaniem swoje 4-letniej córeczki. Pozostałe dzieci mają 27, 25 i 22 lata. Kobieta ma również wnuczkę 🙂

Niedawno wzięła udział w konkursie piękności Model Maxim. Udało jej się dotrzeć do finału, pokonując prawie 10 tysięcy konkurentek!

Ostatecznie zajęła 12 miejsce! Chcielibyście mieć taką babcię, a może włos jeży wam się na głowie, na samą myśl, że mogłaby tak wyglądać?

źródło: se.pl

ZOBACZ TEŻ:

  1. To zdjęcie rozpętało burzę w internecie. Słusznie?
  2. Mucha ujawniła swój skrywany koszmar. Wywołała tym ogromną burzę
  3. Jest lista najłatwiejszych dziewczyn świata. Polki są wściekłe
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania