Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Magda Mołek i Marcin Meller odchodzą z „Dzień Dobry TVN” po ponad 10 latach
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 19.07.2019 13:10

Magda Mołek i Marcin Meller odchodzą z „Dzień Dobry TVN” po ponad 10 latach

dzień dobry tvn
instagram.com @marcin_meller_arbuz

Dzień Dobry TVN straci aż dwie gwiazdy! Magda Mołek i Marcin Meller odchodzą z programu po ponad 10 latach. Nikt nie spodziewał się, że może dojść do podobnej sytuacji, jednak informacja została już oficjalnie potwierdzona przez samych zainteresowanych. Dlaczego zdecydowali się na ten krok? Co z ich pozostałymi programami?

Fani Dzień Dobry TVN nie będą zachwyceni. Uwielbiani przez widzów prowadzący Marcin Meller i Magda Mołek zdecydowali, że przyszedł czas na zakończenie przygody z programem śniadaniowym. Czy istnieje choćby cień szansy, że w przyszłości ponownie nawiążą współpracę z TVN? A może rozstanie jest już ostateczne? Mołek postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i wyjawiła, co zamierza zrobić. Dotarliśmy też do komentarza jej menadżerki. Władze stacji mają twardy orzech do zgryzienia — trudno będzie wybrać kogoś, komu uda się w równym stopniu zaskarbić sobie sympatię Polaków. Czy poznaliśmy już nazwiska nowych gwiazd Dzień Dobry TVN? Sprawdzamy!

Magda Mołek i Marcin Meller odchodzą z Dzień Dobry TVN?

Jak informuje portal plejada.pl, pogłoski o planach Magdy Mołek i Marcina Mellera krążyły już od pewnego czasu, jednak długo nie znajdowały potwierdzenia w rzeczywistości. Kiedy menadżerka dziennikarki została poproszona o ustosunkowanie się do tych rewelacji, zdecydowanie odmówiła komentarza.

— Nie mam w zwyczaju komentować takich informacji. Jeśli Magda będzie chciała o czymś poinformować, z pewnością zrobi to sama — czytamy na plejada.pl.

Ku zaskoczeniu widzów Dzień Dobry TVN plotki okazały się prawdą i Magda Mołek rzeczywiście zdecydowała się na rezygnację z roli gospodyni. Na dodatek razem z dziennikarką odchodzi jej telewizyjny partner Marcin Meller. Oboje poinformowali fanów o takim obrocie sprawy za pośrednictwem social mediów. Meller przyznał, że to już drugi raz, gdy opuszcza program — zdarzyło mu się to wcześniej w 2008 roku. Jednak poprzednim razem zadecydowali o tym jego przełożeni, a dziś gwiazdor TVN sam poprosił, by pozwolono mu odejść.

Marcin Meller nie wyjawił, dlaczego podjął taką decyzję. Podziękował również widzom Dzień Dobry TVN za wszystkie otrzymane wyrazy uznania oraz żalu. Potwierdził, że nadal będzie prowadził format Drugie śniadanie mistrzów.

Gdzie będzie pracowała Magda Mołek?

Dlaczego Magda Mołek odchodzi z Dzień Dobry TVN? Dziennikarka postanowiła nie ujawniać, jaka była bezpośrednia przyczyna rezygnacji. Wyjawiła jedynie, że podjęła decyzję w porozumieniu ze stacją oraz poinformowała, co zamierza dalej zrobić.

Magda Mołek uspokoiła swoich fanów i zapewniła, że jej przygoda z TVN wcale nie dobiegła końca. Dziennikarka została zaangażowana do roli gospodyni Koncert Festiwalu Top of The Top w Sopocie, nie zrezygnuje z prowadzenia cyklu W roli głównej, a także ma w planach dwa kolejne projekty.

Uważacie, że Magda Mołek i Marcin Meller podjęli dobrą decyzję, odchodząc z programu Dzień Dobry TVN? Stacja na razie nie ujawniła, kto zastąpi dotychczasowych gospodarzy — macie swoje typy?

ZOBACZ ZDJĘCIA MAGDY MOŁEK I MARCINA MELLERA:

dzień dobry tvn

Magda Mołek i Marcin Meller zrezygnowali z prowadzenia Dzień Dobry TVN.

dzień dobry tvn

Oboje zapewnili, że nie zamierzają zrezygnować z prowadzenia pozostałych programów.

dzień dobry tvn

Marcin Meller i Magda Mołek cieszyli się ogromną sympatią widzów Dzień Dobry TVN.

ZOBACZ TEŻ:

  1. „Koło fortuny” bez Rafała Brzozowskiego. Partnerem Izabelli Krzan zostanie słynny wokalista
  2. „Jaka to melodia” ma nowego prowadzącego. Gwiazdor „The Voice of Poland” zastąpi Norbiego
  3. Stylizacja na grilla. Jak wyglądać modnie i czuć się swobodnie? 7 idealnych zestawów
  4. Danuta Wałęsa w młodości. Śliczna, drobna i skromna, sama wychowała 8 dzieci [ZDJĘCIA]
  5. Witamina E – czyli eliksir wiecznej młodości

źródła: wirtualnemedia.pl, plejada.pl, plotek.pl

Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji