Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Dzień Dobry TVN: wielki powrót uwielbianej prowadzącej. Fani zachwyceni
Kamil Ciszek-Skwierczyński
Kamil Ciszek-Skwierczyński 03.06.2018 13:57

Dzień Dobry TVN: wielki powrót uwielbianej prowadzącej. Fani zachwyceni

Dzień Dobry TVN
screen player TVN / Dzień dobry TVN

Pojawiła się nowa prowadząca weekendowego wydania popularnego programu śniadaniowego Dzień Dobry TVN. Widzowie nie kryją zaskoczenia i radości. U boku Marcina Mellera stanęła znana dziennikarka. Tym razem wybór padł na Jolantę Pieńkowską. Widzowie są zachwyceni, co udowadniają liczne komentarze internautów. 

Dzień Dobry TVN to bez wątpienia najpopularniejszy program śniadaniowy w Polsce. Producenci DDTVN cały czas starają się zaskoczyć swoich widzów. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom Magda Mołek nie została na stałe w programie, a u boku Marcina Mellera każdego tygodnia gości inna prowadząca. Tym razem wybór padł na lubianą dziennikarkę Jolantę Pieńkowską. Internauci są zachwyceni.

Dzień Dobry TVN: Jolanta Pieńkowska u boku Marcina Mellera

Jolanta Pieńkowska pojawiła się u boku Marcina Mellera. To nie jest jej pierwszy raz w popularnej śniadaniówce. Od 2006 do 2014 roku, w duecie z Robertem Kantereitem, regularnie gościła na antenie Dzień Dobry TVN. Jej obecność w śniadaniówce wywołało wśród widzów niemały zachwyt. Na profilu społecznościowym programu pojawiło się wiele pozytywnych wpisów.

– Uwielbiam p. Jolantę, jest wspaniała. Jako dziecko jej wydanie „Wiadomości” oglądałam i nikt p. Jolanty nie przebił jak do tej pory – możemy przeczytać w mediach społecznościowych.

– Jak dobrze, że Jola Pieńkowska wróciła do DDTVN. Aż się nie chce przełączać kanału. Można słuchać i słuchać! Osoba, która ma wielką wiedzę i merytorycznie podchodzi do rozmowy. Niech wróci na stałe – napisała inna internautka.

Również Karolina Korwin-Piotrowska pochwaliła wybór producentów Dzień Dobry TVN.

– No nareszcie. Jedna z niewielu pozostałych na placu boju dziennikarek a nie celebrytek. Brawo @dziendobrytvn – napisała dziennikarka, Karolina Korowin-Piotrowska.

Niestety, Jolanta Pieńkowska pojawiła się tylko na jeden weekend. Myślicie, że pozytywne głosy fanów przekonają producentów Dzień Dobry TVN do tego, aby została tam na stałe?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kochały ją miliony Polaków. Zmarła w biedzie
  2. Kuchenne Rewolucje przyłapane na OSZUSTWIE!? Widzowie są wściekli
  3. Jak wyglądać świetnie po czterdziestce? Mamy dla was 5 prostych porad
  4. Dramat Foremniak. Prywatne życie było dla niej koszmarne
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania