Lifestyle.Lelum.pl > Programy > „Dzień Dobry TVN”: Do sieci trafiło nietypowe nagranie. Tego widzowie TVN nigdy nie mogli zobaczyć
Michał Fitz
Michał Fitz 25.06.2022 00:28

„Dzień Dobry TVN”: Do sieci trafiło nietypowe nagranie. Tego widzowie TVN nigdy nie mogli zobaczyć

Dzień DObry TVN
fot. kadr z programu „Dzień Dobry TVN”

Mówi się, że programy na żywo, czyli na przykład „Dzień Dobry TVN” rządzą się swoimi prawami. W końcu nie da się w ich trakcie niczego wyciąć ani zmontować. Nie ma wątpliwości, że poprawne i zorganizowane prowadzenie takiego show nie udałoby się, gdyby odpowiadali za nie jedynie prezenterzy.

Jak się okazuje, za przeprowadzającymi widzów przez kolejne wątki prowadzącymi stoi sztab ludzi, który pilnuje, by cała transmisja przebiegała według planu. W śniadaniówce TVN pokazano, jak wygląda to naprawdę.

„Dzień Dobry TVN” od kulis

W trakcie ostatniego wydania programu, który prowadziły Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak zaplanowano ciekawy, niecodzienny wręcz segment. Zdecydowano się bowiem pokazać widzom, jak wygląda tak zwana reżyserka całego programu, czyli miejsce, w którym siedzą wydawcy, realizatorzy i inne, niezbędne do dobrego funkcjonowania show osoby.

Okazało się, że to pomieszczenie wypełnione monitorami i różnego rodzaju kontrolerami. Siedzi w nim kilku fachowców w słuchawkach z mikrofonami. Widzom taki widok mógł kojarzyć się ze scenami z amerykańskich filmów, które przedstawiały róże bazy dowodzenia. Wydawczyni programu opowiedziała pokrótce, za co odpowiada każdy z jej kolegów.

Później prezenterki poprosiły ją, by „pokazała, jak się nimi steruje”. Chciały w ten sposób zobrazować widzom, jak w czasie rzeczywistym wygląda dyrygowanie tak skomplikowanym przedsięwzięciem, które na dodatek transmitowane jest na żywo. Co ciekawe, gdy wydawczyni zaczęła kierować transmisją, Ewa Drzyzga pomyliła się!

Z reżyserki padło bowiem polecenie, by przenieść się do pogody, na dach, gdzie czekał już Bartek Jędrzejak. Chodziło jej o przełączenie kadru, a tymczasem Drzyzga odwróciła się na pięcie i poszła. Gdy zorientowała się, że to polecenie nie było do niej, zaczęła się z siebie niewyobrażalnie śmiać, choć zwykle przecież jest bardzo powściągliwa.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek zdradziła swój sposób na świetny wygląd i wspaniałą figurę. Ma jeden trik
  2. Co się stało z bratem Pazury? Chotecka pokazała męża na traktorze. Siwy wąs, brudne buty, aż ciężko go rozpoznać
  3. Edyta Golec pokazała męża ze wszystkimi swoimi dziećmi. Urocza gromadka robi wrażenie

Źródło: Pomponik/ Na Żywo

Powiązane
Beata Tadla, Beata Tyszkiewicz, Marcin Hakiel, logo "Taniec z Gwiazdami"
Kto wygrał 3. edycję "Tańca z gwiazdami"? A kto zbierał najgorsze noty w 8. odsłonie?