Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dziecko to marzenie Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda zdradziła, kiedy powitają nowego członka rodziny
Robert Głowacki
Robert Głowacki 27.09.2019 11:54

Dziecko to marzenie Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda zdradziła, kiedy powitają nowego członka rodziny

małgorzata rozenek-majdan
fot. instagram.com @m_rozenek

Dziecko jest wielkim marzeniem Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. Gwiazda od kilku lat stara się zajść w ciążę przy pomocy metody in-vitro, jednak nie jest to takie łatwe. Okazuje się, że już niedługo Małgosia i Radek zostaną rodzicami. Prezenterka zdradziła, kiedy powitają nowego członka rodziny.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest już matką dwóch synów, którzy przyszli na świat dzięki metodzie in-vitro. Od kilku lat prezenterka marzy o powiększeniu rodziny – w jednym z ostatnich wywiadów gwiazda zdradziła, kiedy ich rodzina się powiększy. Ten moment zbliża się wielkimi krokami!

Małgorzata Rozenek-Majdan: dziecko

Dziecko Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana jest jednym z najbardziej wyczekiwanych w polskim show-biznesie. Medialne małżeństwo już od kilku lat stara się o wspólne dziecko, za pomocą metody in-vitro, jednak nie jest tak łatwo.

Coraz częściej dopuszczam do siebie myśl, że nie uda mi się urodzić dziecka. Tyle lat starań, a nie ma efektów– mówi gwiazda w Fakcie.

Jeżeli nawet Małgorzacie Rozenek-Majdan nie uda się zajść w ciążę, to i tak z Radosławem zostaną rodzicami. Para poważnie myli nad adopcją!

Dopuszczamy z Radosławem myśl o adopcji, jeśli nie zajdę w ciążę, bo powoli kończą nam się opcje. Zaczynamy o tym mówić. To może być dla nas jedyna szansa na powiększenie rodziny– wyznała na łamach Faktu gwiazda.

dziecko

Małgorzata Rozenek odchodzi od Kościoła przez in-vitro?

Małgorzata Rozenek-Majdan jest matką dwóch synów, których ma dzięki metodzie in-vitro i jest z tego dumna, wydała nawet książkę na temat tej metody leczenia niepłodności. Niestety akurat ten sposób radzenia sobie z niepłodnością nie spotkał się z entuzjazmem Kościoła Katolickiego, który jest jej przeciwny. W rozmowie z Gazetą Wyborczą gwiazda wyznała, że odsunęła się od Kościoła, a in-vitro jest jednym z kilku powodów jej decyzji.

dziecko

– Zaczęłam odchodzić od Kościoła, bo nie zgadzam się z jego stanowiskiem w wielu ważnych dla mnie sprawach, m.in. in vitro, osób LGBT czy antykoncepcji. Nie akceptuję uwikłania Kościoła w politykę, silnego wpływu na państwo, tuszowania przypadków pedofilii wśród księży – mówiła w wywiadzie dla GW.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wciąż starają się o dziecko, więc nie pozostaje nam nic, jak tylko trzymać kciuki i wyczekiwać na świecie małego Majdana.

dziecko

ZOBACZ TEŻ:

  1. Potężny diament odkryty w RPA. Już wiadomo, że jego cena będzie rekordowa
  2. Nowa kuracja odchudzająca dla tych, którzy porzucili nadzieję na utratę nadwagi. Możesz zrzucić 16 kg w 30 dni
  3. Aleksandra Kwaśniewska ma powody do radości. Fani składają jej gratulacje
  4. Rodzina znanego muzyka prosi o modlitwę. Gwiazdor jest w szpitalu, jego stan jest ciężki
  5. Media podają, że policja interweniowała w domu gwiazdora „M jak miłość”. Aktor wydał oświadczenie
  6. Miłość oralna powoduje nowotwór?! Niepokojące słowa profesora
  7. Nowa kuracja odchudzająca dla tych, którzy porzucili nadzieję na utratę nadwagi. Możesz zrzucić 16 kg w 30 dni