Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Drużba podczas toastu weselnego życzył młodej parze rozwodu
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 10.07.2021 16:34

Drużba podczas toastu weselnego życzył młodej parze rozwodu

Wesele przyjaciela okazało się dla drużby niemiłym wspomnieniem. Wszystko przez pannę młodą. Podczas toastu weselnego życzył młodej parze rozwodu.

Wesele może okazać się kością niezgody – zwłaszcza jeśli przyjaciel pana młodego nie dogaduje się z jego świeżo upieczoną żoną.

Wesele doprowadziło drużbę do ostateczności. Powiedział całą prawdę

Wesele to bardzo delikatny temat, który często okazuje się powodem do sporów. W tym przypadku doszło do konfliktu między drużbą a panną młodą.

Pewien drużba podzielił się swoją historią na portalu Reddit. Chciał wiedzieć, co inni internauci sądzą o jego zachowaniu wobec panny młodej.

Mężczyzna (drużba) i jego żona niedawno kupili dom. W listopadzie powitają również na świecie swojego pierwszego syna. Z tego powodu ich budżet przeznaczony na wieczór kawalerski i prezent ślubny dla przyjaciela był mocno ograniczony. Smoking wypożyczyli, a kwota, jaką przeznaczyli, wyniosła 300 dolarów. Mieli nadzieję, że będzie ona wystarczająca, ale panna młoda wymagała znacznie więcej – czytamy na portalu Kobieta WP.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


Jak wyznał mężczyzna, panna młoda zażądała, by w dniu ślubu jego małżonka nie wspominała o ciąży i by kupiła taką sukienkę, która zakryje brzuch. Co więcej, wyznała, że tak naprawdę nie jest on prawdziwym drużbą, bo nie przeznaczył na ich wesele większej sumy pieniędzy. Jakby tego było mało, gdy już doszło do wesela, matka młodej zwróciła mu uwagę, by się nie upijał, bo już i tak zepsuł jej córce zabawę.

Co w takiej sytuacji powiedział drużba na weselnym toaście?

Użyłem sformułowania, że będzie musiał radzić sobie z jej wymysłami do końca życia. Życzyłem mu wszystkiego najlepszego i powiedziałem, że będę przy nim zawsze, zwłaszcza podczas rozwodu – napisał na forum drużba.

Mężczyzna zaznaczył też, że nie podarował parze ślubnego prezentu.

Co sądzicie o zachowaniu drużby? Pod jego wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci przekazali mu mnóstwo słów wsparcia i zrozumienia.

To wszystko zaszło za daleko. Bycie dobrym przyjacielem oznacza również komfort i swobodę w mówieniu komuś „nie”. Ty i twoja żona nie zasłużyliście na takie traktowanie – brzmiały komentarze.

Ciekawi jesteśmy, co Wy napisalibyście pod postem.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. GIS ostrzega przed popularnym produktem kuchennym. Został wycofany
  2. Niesamowita stylizacja starszej córki Natalii Kukulskiej. Wnuczka Anny Jantar wygląda jak wykapana mama
  3. Rodzice i syn nie żyją. Tragedia rodzinna w miejscowości Borowce

Źródło: Kobieta WP

Tagi: wesele
Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów